Kolimbia
Zrecenzowano: 4 września 2019

Super jedzenie, dobra obsługa. Duży wybór. Pokoje codziennie sprzątane. Na posiłkach jest live cooking. Barmani starają się bardzo, bez problemu robią dużą ilość drinków.
Duży hotel, co zapewnia atrakcje jeśli chce się odpocząć w hotelu z 1 dzień.
Sami przyjedziecie to ocenicie. Podstawa to nie porównywać z naszymi standardami z Polski.

Dziękujemy, wyscig
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jak i obsługa, są świetne. muszę przyznać że dawno nie spotkałam tak przyjaznych, uśmiechniętych i pomocnych osób !! Gorąco polecam, naprawdę warto! Jest czysto, przyjemnie, bardzo smacznie i każdy z obsługi jest uśmiechnięty i ma szczere chęci aby zawsze pomóc nawet w najdrobniejszych sprawach! :) A w szczególności ekipa Georga! Buziaki dla nich ! :) :*

Dziękujemy, Justyna S
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel idealny na wakacje z rodziną.Każdy znajdzie coś dla siebie zarówno dorośli jak i dzieci.Animatorzy umieja zapewnić dobrą rozrywkę.Ogólnie hotel uważam za schludny,czysty,obsługa bardzo miła a kelnerzy umilają czas spędzony w restauracji wraz z miłym George który jest najlepszy.Baseny są codziennie czyszczone a ratownicy bacznie pilnują co się dzieje.W pokojach jest zachowana 100% czystości i porządek a sprzątaczki codziennie pełnią swoja funkcję.W barze serwują rewelacyjne drinki ale dopiero po godzinie 17. A barmani bardzo przystojni i zawsze potrafią poprawić humor.Jedyny minus w tym hotelu to to że trafił nam sie łazienka gdzie w kabinie nie było drzwi.

Dziękujemy, ajlania123
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest idealny dla całej rodziny jak i dla par które chcą spędzić świetne wakacje. Pokoje w hotelu są czyste oraz w nowoczesnym stylu. Animatorzy umieją zapewnić ciekawe atrakcje na których nudzic sie nie można. Jedzenie które zapewnia hotel jest bardzo dobre. Pan George wraz z jego kelnerami są bardzo pozytwni i mili. W barze robią bardzo dobre drinki.
Mój wyjazd uważam za udany.

Dziękujemy, juliaG3514OE
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel bardzo miły, pokoje małe ale czyste, sprzątane codziennie. Ktoś w opinii narzekał, że panie nie wynosiły za nimi naczyń. Po pierwsze nie wynosi się jedzenia z restauracji a po drugie podstawową zasadą kultury jest po sobie takie rzeczy samemu sprzątać jeśli działa się wbrew regułom. Cała obsługa fantastyczna, życzliwa, uśmiechnięta, harują jak mrówki a nigdy nie widać po nich zniechęcenia. Właśnie personel jest największym atutem hotelu. Jedzenie w porządku, baseny super. Oczywiście dużo jest buraków, którzy "rezerwują" sobie leżaki ręcznikami, ale cóż, słoma z butów tak łatwo nie wychodzi. Hotel i miasteczko jest doskonałą bazą wypadową po całym Rodos, auto można wypożyczyć w hotelu, wychodzi nawet taniej niż przez Grecosa. Polecam całym sercem, dla samej obsługi warto tam jechać, nigdzie tylu serdecznych ludzi nie spotkałam.

Dziękujemy, Anka A