Kolimbia
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jak i obsługa, są świetne. muszę przyznać że dawno nie spotkałam tak przyjaznych, uśmiechniętych i pomocnych osób !! Gorąco polecam, naprawdę warto! Jest czysto, przyjemnie, bardzo smacznie i każdy z obsługi jest uśmiechnięty i ma szczere chęci aby zawsze pomóc nawet w najdrobniejszych sprawach! :) A w szczególności ekipa Georga! Buziaki dla nich ! :) :*

Dziękujemy, Justyna S
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel idealny na wakacje z rodziną.Każdy znajdzie coś dla siebie zarówno dorośli jak i dzieci.Animatorzy umieja zapewnić dobrą rozrywkę.Ogólnie hotel uważam za schludny,czysty,obsługa bardzo miła a kelnerzy umilają czas spędzony w restauracji wraz z miłym George który jest najlepszy.Baseny są codziennie czyszczone a ratownicy bacznie pilnują co się dzieje.W pokojach jest zachowana 100% czystości i porządek a sprzątaczki codziennie pełnią swoja funkcję.W barze serwują rewelacyjne drinki ale dopiero po godzinie 17. A barmani bardzo przystojni i zawsze potrafią poprawić humor.Jedyny minus w tym hotelu to to że trafił nam sie łazienka gdzie w kabinie nie było drzwi.

Dziękujemy, ajlania123
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest idealny dla całej rodziny jak i dla par które chcą spędzić świetne wakacje. Pokoje w hotelu są czyste oraz w nowoczesnym stylu. Animatorzy umieją zapewnić ciekawe atrakcje na których nudzic sie nie można. Jedzenie które zapewnia hotel jest bardzo dobre. Pan George wraz z jego kelnerami są bardzo pozytwni i mili. W barze robią bardzo dobre drinki.
Mój wyjazd uważam za udany.

Dziękujemy, juliaG3514OE
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel bardzo miły, pokoje małe ale czyste, sprzątane codziennie. Ktoś w opinii narzekał, że panie nie wynosiły za nimi naczyń. Po pierwsze nie wynosi się jedzenia z restauracji a po drugie podstawową zasadą kultury jest po sobie takie rzeczy samemu sprzątać jeśli działa się wbrew regułom. Cała obsługa fantastyczna, życzliwa, uśmiechnięta, harują jak mrówki a nigdy nie widać po nich zniechęcenia. Właśnie personel jest największym atutem hotelu. Jedzenie w porządku, baseny super. Oczywiście dużo jest buraków, którzy "rezerwują" sobie leżaki ręcznikami, ale cóż, słoma z butów tak łatwo nie wychodzi. Hotel i miasteczko jest doskonałą bazą wypadową po całym Rodos, auto można wypożyczyć w hotelu, wychodzi nawet taniej niż przez Grecosa. Polecam całym sercem, dla samej obsługi warto tam jechać, nigdzie tylu serdecznych ludzi nie spotkałam.

Dziękujemy, Anka A
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Za najlepszą opinię tego hotelu niech będzie fakt, że byliśmy tu w zeszłym roku i tak nam się podobało, że postanowiliśmy tu wrócić i w tym roku. I nadal jest fantastycznie! Hotel jest rozległy: ma kilka dwupiętrowych lub piętrowych budynków, a zależnie jak liczyć jest tu nawet 6 basenów (główny połączony z brodzikiem, dwa głębokie przy budynkach mieszkalnych oraz dwa przy zjeżdżalniach). Jedzenie jest bardzo smaczne, urozmaicone i jest go dużo. Pokoje są schludne i sprzątane codziennie. Na największą pochwałę zasługuje natomiast cała ekipa - wszyscy pracownicy są mili, uśmiechnięci i zawsze chętni do pomocy. W szczególności niesamowici są animatorzy, którzy każdego dnia zabawiają dzieci i dorosłych, a wieczorami organizują istne show. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, staniolpl