Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel idealny na wakacje z rodziną.Każdy znajdzie coś dla siebie zarówno dorośli jak i dzieci.Animatorzy umieja zapewnić dobrą rozrywkę.Ogólnie hotel uważam za schludny,czysty,obsługa bardzo miła a kelnerzy umilają czas spędzony w restauracji wraz z miłym George który jest najlepszy.Baseny są codziennie czyszczone a ratownicy bacznie pilnują co się dzieje.W pokojach jest zachowana 100% czystości i porządek a sprzątaczki codziennie pełnią swoja funkcję.W barze serwują rewelacyjne drinki ale dopiero po godzinie 17. A barmani bardzo przystojni i zawsze potrafią poprawić humor.Jedyny minus w tym hotelu to to że trafił nam sie łazienka gdzie w kabinie nie było drzwi.

Dziękujemy, ajlania123
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest idealny dla całej rodziny jak i dla par które chcą spędzić świetne wakacje. Pokoje w hotelu są czyste oraz w nowoczesnym stylu. Animatorzy umieją zapewnić ciekawe atrakcje na których nudzic sie nie można. Jedzenie które zapewnia hotel jest bardzo dobre. Pan George wraz z jego kelnerami są bardzo pozytwni i mili. W barze robią bardzo dobre drinki.
Mój wyjazd uważam za udany.

Dziękujemy, juliaG3514OE
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel bardzo miły, pokoje małe ale czyste, sprzątane codziennie. Ktoś w opinii narzekał, że panie nie wynosiły za nimi naczyń. Po pierwsze nie wynosi się jedzenia z restauracji a po drugie podstawową zasadą kultury jest po sobie takie rzeczy samemu sprzątać jeśli działa się wbrew regułom. Cała obsługa fantastyczna, życzliwa, uśmiechnięta, harują jak mrówki a nigdy nie widać po nich zniechęcenia. Właśnie personel jest największym atutem hotelu. Jedzenie w porządku, baseny super. Oczywiście dużo jest buraków, którzy "rezerwują" sobie leżaki ręcznikami, ale cóż, słoma z butów tak łatwo nie wychodzi. Hotel i miasteczko jest doskonałą bazą wypadową po całym Rodos, auto można wypożyczyć w hotelu, wychodzi nawet taniej niż przez Grecosa. Polecam całym sercem, dla samej obsługi warto tam jechać, nigdzie tylu serdecznych ludzi nie spotkałam.

Dziękujemy, Anka A
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Za najlepszą opinię tego hotelu niech będzie fakt, że byliśmy tu w zeszłym roku i tak nam się podobało, że postanowiliśmy tu wrócić i w tym roku. I nadal jest fantastycznie! Hotel jest rozległy: ma kilka dwupiętrowych lub piętrowych budynków, a zależnie jak liczyć jest tu nawet 6 basenów (główny połączony z brodzikiem, dwa głębokie przy budynkach mieszkalnych oraz dwa przy zjeżdżalniach). Jedzenie jest bardzo smaczne, urozmaicone i jest go dużo. Pokoje są schludne i sprzątane codziennie. Na największą pochwałę zasługuje natomiast cała ekipa - wszyscy pracownicy są mili, uśmiechnięci i zawsze chętni do pomocy. W szczególności niesamowici są animatorzy, którzy każdego dnia zabawiają dzieci i dorosłych, a wieczorami organizują istne show. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, staniolpl

do modernizacji/wymiany,
jednak wszędzie
czysto i schludnie.
Część gości nie potrafi
odnieść po sobie kubeczków
plastikowych po napojach,

często powtarzały się
dania podstawowe,
ale za każdym razem
były jakieś nowe potrawy,
mięsa w różnych odsłonach.
Mało dań rybnych, ale były.
Długi czas posiłków głównych,
więc nie było kolejek.
Desery różne, owoce na każdy główny posiłek.
Słabe przekąski w ciągu dnia,
ale codziennie była pieczona
na bieżąco pizza
- naprawdę dobra.

Animacje: były tańce
i ćwiczenia w basenie
oraz gra w piłkę.
Kort tenisowy bez szału,
podobnie jak animacje dla dzieci.

Wieczory sympatyczne:
muzyka, tańce, pokazy,
muzyka na żywo,
drinki do wyboru -
każdy znajdzie swój ulubiony.

Atutem hotelu
jest ilość basenów, leżaków
oraz 3 świetne zjeżdżalnie.

Klimat w hotelu świetny,
pracownicy lubiący swoją pracę,
zagadujący przy każdej okazji,
uśmiechnięci,
interesujący się samopoczuciem gości.
Barman w barze dziennym - rewelacyjny,
podobnie jak jeden
z aminatorów -
obaj mieli na imię Mike

Polecam hotel,
wypoczęliśmy przez 2 tygodnie doskonale!

Dziękujemy, ru1977