Tsambike trzeba odwiedzić!

Plaża niezwykle urokliwa, piaszczysta, leżaki 10/15 euro. Toaleta przy parkingu, przebieralnia i... Przeczytaj więcej

Kamil96m
Tsambika

Jagoda D
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 140)

Pięknie..... Więcej dodać nie muszę...wszystko opisane... Ruszyliśmy z Kolympi no kawał drogi... Widoki nieziemskie... Dla odważnych polecam zejść do plaży ścieżką oznaczoną piramidkami z kamieni super wyzwanie około 150 schodek zejść z trasy i w dół ...

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Jagoda D
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Krótko mówiąc było super.Wypoczynek choć ,krótki to bardzo udany.Hotel godny polecenia ,czystośc ,obsługa i infrastruktura na wysokim poziomie.Polecam

Dziękujemy, Aleksander D
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

No cóż wiele już zostało napisane na ten temat. My wybraliśmy się na górę z Kolymbii na sam szczyt mieliśmy około 5 km. Ostatnie półtora naprawdę daje w kość :) ale to akurat jest coś co lubimy. Jak ktoś słusznie napisał weźcie obowiązkowo butelkę wody w upalne dni na pewno się przyda. Sam monaster jak inne w okolicy ale położenie bez wątpienia jedno z najpiękniejszych. Po trudach wspinaczki będziecie mogli oglądać po lewej Kolymbię po prawej piaszczystą plażę i dolinę. Moim zdaniem to obowiązkowy punkt do odwiedzenia jak będziecie w okolicy. Konieczne wyposażenie: aparat, kamera.

Dziękujemy, Artur P
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Miejsce piekne ale i bardzo wzruszające . Każdy tu pisze o widokach ale o wymowie tego miejsca . My Płakaliśmy widzą Greczynki wchodzące na kolanach błagające o dziecko. Widok nie do zapomnienia . Najbardziej wzruszający widok z Rodosu.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Jarek634
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Wejście jest bezpłatne. Jeśli podjedziecie samochodem pod górę to zostaje 300 szerokich schodów do pokonania. Podejście po schodach jest częściowo zacienione. Koniecznie zabierzcie wodę do picia. Na szczycie znajduje się klasztor Panagia Tsmabika, gdzie przed ikoną Matki Boskiej Tsambika można poprosić o cud poczęcia. Ze szczytu roztacza się przepiękny widok m.in na plażę Tsambika, wielki błękit itd.

Dziękujemy, Zjadaczka