“Kolacja”

Nikos Pizzeria Restaurant
Nr 8 wśród 30 Restauracje (Kolimbia)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie! Na początek feta z pieca, delicje. Na główne danie pizza 4 sery, idealna. Bardzo polecam

Dziękujemy, IgorPoland98

Zrecenzowano 28 sierpnia 2018

W tym lokalu jedliśmy tylko szybką pizzę z szybkim piwkiem. Pizza bardzo dobra, fajne składniki i całkiem duża rozmiarowo :). Co warte uwagi bardzo szybko zrealizowane zamówienie i cenowo też fajnie. Polecam chociaż obsługa nie była zbyt zadowolona, że płaciliśmy kartą zapewne liczyła na jakiś napiwek a ja nie wpadłem na to żeby powiedzieć, że mają sobie doliczyć i chyba mnie obgadali :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, SzymonP59
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo szybka obsługa, napoje dostać można w dosłownie minutę. smaczna pizza. Idealne miejsce na wieczór e Kolymbii. Pizza sycąca.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, MrOLX
Zrecenzowano 16 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza restauracja w Kolymbii! Pizza, owoce morza, dania kuchni greckiej i mięsa - wszystko było bardzo smaczne. Dodatkowo porcje są naprawdę duże i w przystępnych cenach, a obsługa jest niezwykle miła i przyjazna!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, iganapierala
Zrecenzowano 11 września 2017

Podczas wakacji dwukrotnie odwiedziłam restaurację Nikos , przepyszne i świeże jedzenie , duże porcje , ze spokojem wystarczy jedna dla dwóch osób. Bardzo przyjazny personel , ładny wystrój :) Polecam gorąco !!!!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Patrycja B

Nikos Pizzeria Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nikos Pizzeria Restaurant? Podziel się wrażeniami!