Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w tym hotelu uważam za bardzo udany,urokliwe miejsce,mały basen ale wystarczający nie było problemu z leżakami,jedzenie ok każdy znajdzie coś dla siebie, dużo owoców ,lody przez cały czas każdy mógł nakładać sam,w niedzielę nawet były mule i bardzo dobre.Tak naprawdę można było jeść od rana do wieczora.Obsługa bardzo miła ,barmani i barmanki super,Rafał nakręcony pozytywnie,a jak zrobił mohito to pierwsza klasa.Wieczór Grecji super ubawilismy się po pachy.Animacje dla dzieci super ,co prawda organizowane przez biuro czeskie.Hotel ogólnie bardzo ładny, pokój w którym mieszkaliśmy trochę odstawał od oceny ogólnej hotelu.Jak na trzy gwiazdki to hotel super.

Dziękujemy, Rafał p
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o hotelu. Położony w centrum małego, ale urokliwego miasteczka, blisko piaszczystej, jak i piaszczysto - kamienistej plaży, gdzie morze jest tak przejrzyste, że można oglądać różne podwodne zwierzątka. Pokoje sprzątane codziennie, drinki mocne, mini disco dla dzieci, jest basen ( z którego nie korzystałam,bo plaże są piękne!), tawerny, restauracje. W celu zwiedzenia Rodos, wykupilam trzy wycieczki z biura Niko Travel, który swoje miejsce ma po prawej stronie od wyjścia z hotelu, Wycieczki są w j. polskim prowadzone przez wspaniałą panią Beatę, Pobyt uważam za bardzo udany, polecam biuro TUI.
Nie rozumiem tylko zachwytu nad barmanem Rafałem, który tak naprawdę nie potrafił doradzić, odburkiwał coś pod nosem i udawał, że nie mówi po polsku. Reszta obsługi bez zarzutu :)

1  Dziękujemy, monika1988_07
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne urozmaicone jedzenie w hotelu, animacje dla dzieci wieczorem, ale też dla dorosłych - wieczór grecki z tańcami i muzyką na żywo. Hotel położony blisko od może - 5 min. spacerkiem, przemiła obsługa, Panie sprzątające codzienne dbały o porządek w pokojach, super drinki przy barze jak najbardziej polecam! ☀️

Dziękujemy, SaraAleksandra93
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Piękna i atrakcyjna okolica, czysty, zadbany hotel, pyszne posiłki, uczynna i miła obsługa a także basen i drink bar dla wczasowiczów. Nic tylko odpoczywać. Cena adekwatna do oferty hotelu. Polecam serdecznie.

Dziękujemy, mkajstura
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Witam. Jak dla nas Wszystko w najlepszym porzadku. Jedzenie pyszne -wręcz nie do przejedzenia.Obiady i kolacje w formie bufetu bardzo obfitego. Nawet jeśli przyjdziemy późno jedzenie jest. Drinki mocne i smaczne dzięki polskiemu barmanowi Rafałowi. 3 plaże w obrębie. Fajny grecki hotelik.

Dziękujemy, Grazka822