Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o hotelu. Położony w centrum małego, ale urokliwego miasteczka, blisko piaszczystej, jak i piaszczysto - kamienistej plaży, gdzie morze jest tak przejrzyste, że można oglądać różne podwodne zwierzątka. Pokoje sprzątane codziennie, drinki mocne, mini disco dla dzieci, jest basen ( z którego nie korzystałam,bo plaże są piękne!), tawerny, restauracje. W celu zwiedzenia Rodos, wykupilam trzy wycieczki z biura Niko Travel, który swoje miejsce ma po prawej stronie od wyjścia z hotelu, Wycieczki są w j. polskim prowadzone przez wspaniałą panią Beatę, Pobyt uważam za bardzo udany, polecam biuro TUI.
Nie rozumiem tylko zachwytu nad barmanem Rafałem, który tak naprawdę nie potrafił doradzić, odburkiwał coś pod nosem i udawał, że nie mówi po polsku. Reszta obsługi bez zarzutu :)

1  Dziękujemy, monika1988_07
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne urozmaicone jedzenie w hotelu, animacje dla dzieci wieczorem, ale też dla dorosłych - wieczór grecki z tańcami i muzyką na żywo. Hotel położony blisko od może - 5 min. spacerkiem, przemiła obsługa, Panie sprzątające codzienne dbały o porządek w pokojach, super drinki przy barze jak najbardziej polecam! ☀️

Dziękujemy, SaraAleksandra93
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Piękna i atrakcyjna okolica, czysty, zadbany hotel, pyszne posiłki, uczynna i miła obsługa a także basen i drink bar dla wczasowiczów. Nic tylko odpoczywać. Cena adekwatna do oferty hotelu. Polecam serdecznie.

Dziękujemy, mkajstura
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Witam. Jak dla nas Wszystko w najlepszym porzadku. Jedzenie pyszne -wręcz nie do przejedzenia.Obiady i kolacje w formie bufetu bardzo obfitego. Nawet jeśli przyjdziemy późno jedzenie jest. Drinki mocne i smaczne dzięki polskiemu barmanowi Rafałowi. 3 plaże w obrębie. Fajny grecki hotelik.

Dziękujemy, Grazka822
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Oferta hotelu Kolymbia Sun jest adekwatna do ceny. Bardzo dobra lokalizacja hotelu, blisko 3 różne plaże, wypożyczalnie samochodów i wiele sklepów pamiątkarskich. Atutem hotelu jest pomocny personel. Jedzenie jest dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje są małe, ale mają wszystko co trzeba. Podczas naszego pobytu w środę był wieczór grecki z 3godzinnym show. Wi-fi bez zarzutu. Polecam.

Dziękujemy, Tomek44