Ialyssos

“Najlepiej!😍”
Mama's Psitonostimies — recenzja

Mama's Psitonostimies
Nr 4 wśród 121 Restauracje (Ialyssos)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy plater dla dwóch osób z winem. Jedzenie przepyszne, wino doskonałe, a obsługa rewelacja! Pani przemiła i otwarta , atmosfera luźna, domowa. Na koniec stwierdziłam, że zmieszczę jeszcze deser i to był strzał w dziesiątkę! Jogurt z lekkim syropem i wiśnią dopełnił całość. Super wieczór! Polecam gorąco!

Dziękujemy, weronikac29

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam Mix grill - lepszego jedzenia nie znajdziecie. Na deser Mama-made spoon with Greek Jogurt. Pycha! Na pewno tu jeszcze zawitamy.

Dziękujemy, Marek Z
Zrecenzowano 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas 9 dni podróży przez Ateny i Rodos tu trafiłem na najlepsze jedzenie. Restauracja rodzinna, wspaniała straszą szefowa grilluje na ogniu! Super atmosfera, dużo troski i zdrowej normalności. Na zdjęciu danie na dwie osoby za 22. MEGA JEDZENIE dla mięsożerców

Dziękujemy, radoslav_2112
Zrecenzowano 5 września 2017 z urządzeń przenośnych

Super lokal z super obsługą. Właścicielka super pozytywna w szczególności do dzieci. Lokal przystosowany dzieci. No i najważniejsze, wyśmienite lokalne jedzienie. Gorąco polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 678micha_p
Zrecenzowano 20 stycznia 2016

Wspaniała restauracja o charakterze rodzinnym, serwująca świeże i bardzo smaczne posiłki. Zamiast taniej komercji jakiej pełno w innych okolicznych restauracjach, w postaci "naganiaczy" stojących przed wejściem, 150 grających telewizorów, od których tylko głowa boli, symboli drużyn sportowych, o których nie mają zielonego pojęcia ci co je powiesili i innych bzdur, tu można odnaleźć prawdziwy i wyborny smak rodyjskiej, czy też greckiej kuchni. A wszystko w niskich cenach, świeże i bardzo smacznie przyrządzone. Moim zdaniem to najlepsza restauracja na wyspie! Gorąco polecam, tam naprawdę chce się wrócić!

Termin wizyty: sierpień 2015
2  Dziękujemy, Julia T

Mama's Psitonostimies — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rodos (miasto), Rodos

Byłeś(-aś) w Mama's Psitonostimies? Podziel się wrażeniami!