Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

W Hotelu Sunshine Rhodes byliśmy w maju.Był to cudownie spedzony czas.Bardzo fajny hotel z pieknym widokiem na morze które zapiera dech w piersiach.Cały obiekt bardzo ładny,czysty nie ma się czego doczepić.Do miasta Rhodes można śmiało iść spacerkiem niecale 7km albo można skorzystać z komunikacji miejskiej niedaleko przystanek oraz postuj taxi.Fajne miasteczko z wieloma barami i restauracjami oraz pelno sklepików.Kilka wypożyczalni samochodów(warto skorzystac).Co do wyżywienia w hotelu mamy bardzo mieszane uczucia,ale to kwestia gustu wolę pominąć ten temat.A teraz najważniejsza kwestia a miedzy innymi Animatorzy,co tu dużo pisac fantastyczni.Nico i jego Ekipa zapewniają wieczorami wspaniałą zabawę podczas animacji oraz w ciagu dnia nikt nie moze się nudzić,pomimo słabej znajomości języka bardzo dobrze się rozumielismy fantastyczna ekipa Nicolas pozytywny wariacie jeszcze raz dziękujemy.Duże podziekowania również dla personelu który zrobił olbrzymią niespodziankę w postaci torta na urodziny mojej Żony.Dziekujemy wam za wspanialy pobyt.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Uprzejmy1984
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Hotel położony przy plaży kamienistej z pięknym widokiem. W naszym pokoju w dalszej część czysto, ładnie. Słyszeliśmy, że w początkowych pokojach było brudno itp.. U nas wszystko w należytym porządku. Jedzenie dobre, drinki i alkohole średnie. Atrakcje ciekawe. Duży hotel z basenami i licznymi atrakcjami. Lokalizacja w spokojnej dzielnicy blisko do stolicy. 8 min samochodem z ieknym widokiem. Personel bardzo miły i uprzejmy. Jedyne co nam przeszkadzało to napawianie na imprezy w faliraki przez animatorów za częste i zbyt nachalne. Fajne opcje masażu i zjedzenia w resauracji oddzielnej. Ogólnie spędzieliśmy fajne wakacje za niewielki koszt.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Magdalena G
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Byliśmy w czerwcu 2019 w tym hotelu. Jest to najgorszy hotel w jakim byliśmy. Cena pobytu nie była adekwatna do standardu tego hotelu, któremu do 4 gwiazdkowego bardzo daleko. O 2 nocy podczas naszego pobytu musieliśmy zmieniać pokój z powodu karaluchów, w nowym pokoju ciekła klimatyzacja, włączenie lampki przy łóżku powodowało wyłączenie prądu w całym pokoju i łazience, z skrzynki z bezpiecznikami cały czas wydobywał się niepokojący dźwięk, który uniemożliwiał zaśnięcie, po zmianie pokoju widok na morze, który mieliśmy mieć zapewniony w umowie był w dużej części przesłonięty przez budynki stojące przed. Po zmianie pokoju miałam pogryzione uda przez jakieś znowu insekty. Brzydziłam się spać w pokoju. Winda na korytarzu jak z lat 80'tych.

Nie zostaliśmy też poinformowani, jak stary jest to obiekt. Dowiedzieliśmy się dopiero od miejscowego sprzedawcy, który podarował nam starą pocztówkę hotelu. Hotel został wybudowany w 1964 roku, był modernizowany i remontowany.

Oprócz nieudogodnień związanych z insektami w pokojach hotelowych, brudnymi pokojami, łazienki, której daleko było do 4-gwiazdkowej (telefon montowany na piance montażowej, malowane wanny farbą, wszechobecny kamień i brud), windy na korytarzach jakby z lat '80, nie pojawiły się atrakcje, które były w ofercie imprezy turystycznej: kulinarne wieczory tematyczne - nie odbyły się ani razu podczas naszego pobytu.

Codziennie były serwowane te same dania przez cały tydzień, kuchnia bardzo kiepska.

Do tego co chwile nad hotelem latały samoloty.

Porównując 4-gwiazdkowe hotele w Grecji to ten był tragiczny i nikomu nie polecam!!!

Dziękujemy, mia935
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Cena adekwatna do jakości,obiekt duży z piękną zielenią,basenami,plażą,obsługa pomocna i uśmiechnięta,pojedyncze leżaki można znaleźć nawet o 12-ej,na plaży parasolki również oraz cień drzewek ochronią chcących przed słońcem.Oczywiście leżaki bezpłatne.W gratisie dla każdego 15 minutowy masaż w SPA na plaży.Jedzenie,no cóż nie dla kogoś,kto codziennie ma coś innego na śniadanie czy obiad,a niewybrednych zupełnie zadowoli.Bary otwarte do 1-ej,obsługa uwija się z uśmiechem na twarzy.Samoloty nad głowami,cóż,potraktować jako atrakcję.Super,polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje wbudynku nr 7 chyba najspokojniejsze miejsce,tam też kameralny basen,dla chcących odpocząć od muzyki i zgiełku.
1  Dziękujemy, Kama S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SUNSHINERHODES, Guest Relations Manager, Sunshine Rhodes HotelOdpowiedź udzielona 22 lipca 2019

Dear guest,

Thank you for sharing your kind review with us after your recent stay
at Sunshine Hotel.

It was a delight to accommodate you and provide a top holiday experience
by our staff, facilities and animation team.

We would be very happy to welcome you back in the near future.

With our warmest regards,
Anke, guest relations manager
Sunshine Rhodes

Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Postaram się bardzo obiektywnie ocenić hotel aczkolwiek wszytko zależy od tego co się oczekuje od takiego miejsca, więc moja opinia będzie wyłącznie moim zdaniem.

TAK.
- morze ma w tym miejscu na wyspie najładniejsze kolory.
- w morzu dno piaszczyste.
- jedzie nie najgorsze ale monotonne.
- obsługa bardzo miła
- o czystość hotel dba na bieżąco zarówno w środku jak i na zewnątrz.
- parkowanie na terenie hotelu bez problemu.

NIE.
- w morzu jest silne zasolenie i niestety nic nie widać.
- plaża kamienista.
- pokój z widokiem na morze (dopłaciłem) no i był z tym że między morzem a widokiem stały inne budynki. Morze widać było widać w oddali ale plaży już nie :-(.
- z nurkowaniem i oglądaniem świata podwodnego niestety można się pożegnać.
- leżaki już od 7.00 rano z ręcznikami ale to raczej normalne, aczkolwiek spotkałem się już z hotelem gdzie obsługa zabierała ręczniki gdy nie było kogoś dłużej niż 20min. i tego tam brakuje.
- sportów wodnych w tym hotelu nie ma żadnych :-( na co osobiście bardzo liczyłem.
- golf dopchać się nie sposób.
- pink ponk ( za rakietkami przechodziłem cały hotel od recepcji po animatorów i w końcu zrezygnowałem z tego i innych atrakcji. Atrakcje to trochę atrapa tego hotelu.
- niestety największą zmorą było brak WiFi w moim budynku, pojawiał się i znikał :-(.
- pokój, niestety trochę stary a zwłaszcza łazienka.
- telewizory stare w tym jeden nie działający ( przykre w porównaniu z pokojami na parterach gdzie wisiały chyba 40 'plazmy). Wygląda na to że nie dla psa kiełbasa.
Przyjechaliśmy do hotelu o 23:00 mimo iż był to nasza pierwsza doba to nawet nie otrzymaliśmy kolacji.
Generalnie hotel chyba idealny dla osób dla których liczy się tylko basen, jedzenie i bary. No i oczywiście nie miłe zaskoczenie w postaci lokalnego podatku jaki trzeba zapłacić około 3 €/doba. Może niewiele ale takich niespodzianek nie lubię.
W porównaniu do innych hoteli z Greckich wysp cena tego hotelu niestety mało proporcjonalna do jakości.

Dziękujemy, Paweł W

Dear guest,
Thank you very much for taking the time to write this review.

Taking your comments in account, we will improve our services
offered to our guests, so they will have the best experience in
our hotel.

At our site you get all the information what we offer to our clients.

Since last year we have the overnight taxes, paid by the clients,
all over Greece.

Until your next visit to our hotel, we are sending you our regards
from sunny Rhodes.

With our warmest regards,