Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Priceline
Expedia.com
Hotels.com
Wyświetl wszystkie 15 ofert
Zrecenzowano: 20 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Świetny Hotel pomimo braku plaży przy hotelu. Bardzo miła obsługa. Jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Tylko trochę za dużo przypraw oregano dodawanych do większości potraw. Wg mnie hotel zasługuje na 5+ za swoją jakość. Mam nadzieję, że kiedyś tam wrócimy :)

Dziękujemy, 988paulinaw
Zrecenzowano: 10 lutego 2020

Na wstępie super Hotel bez żadnych wątpliwości. Pobyt lipiec 2019 same plusy; pokoje czyste, sprzątane co dzień, jedzenie duża różnorodność, bardzo smaczne, obsługa super mili ludzie, zawsze pomocni w szczególności barmani i animatorzy na 6+ fajne baseny. Super okolica.

Dziękujemy, kamkap91
Zrecenzowano: 5 listopada 2019

Witam, wspólnie z narzeczoną byliśmy w hotelu w sierpniu, pobyt uważamy za jak najbardziej udany. Świetny hotel, dobre jedzenie, czysto i przyjemnie. Animacje i animatorzy wspaniałe. Super wieczory tematyczne, naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie.
Gorąco polecamy Oceanis Park Hotel!!!

Dziękujemy, babeyo_w
Zrecenzowano: 20 października 2019

Nasz pobyt wypadł w okresie już końcówki sezonu tj. połowa października, ale nie możemy na nic narzekać. Hotel oceniamy bardzo dobrze. Przyjechaliśmy do hotelu około godziny 11.30 i pomimo tego, że doba hotelowa rozpoczynała się o godzinie 14 to zaraz po przybyciu, dostaliśmy już klucze do gotowego pokoju. W ofercie mieliśmy pokój z widokiem bocznym na morze, a w rzeczywistości dostaliśmy pokój z bezpośrednim widokiem. Pokój czysty, ładnie urządzony, codziennie sprzątany. Obsługa bardzo miła i pomocna, często starali się porozmawiać lub odpowiedzieć w języku polskim. Jedzenie smaczne, jednak po kilku dniach zaczynało być monotonne, jednak zawsze były stałe dania lub dodatki takie jak pizza, frytki, spaghetti, owoce, warzywa, sałatki więc ciężko było wyjść głodnym. Przy hotelu są dwa baseny. Jeden większy, przy którym oblężenie leżaków jest maksymalne już mniej więcej od godziny 9 i drugi mniejszy (bardziej kameralny) gdzie można znaleźć wolne miejsce jednak usytuowany w miejscu, gdzie było dużo cienia. Ze względu na termin naszego wyjazdu dużym zaskoczeniem były animacje na basenie i wieczorem, które organizowane były codziennie. Najbliższe zejście do plaży znajduje się ok. 200 - 300 metrów od hotelu, jednak na plaży nie ma hotelowych leżaków. Plaża kamienista i przy samym hotelu mało ciekawa. My korzystaliśmy z plaży oddalonej od hotelu ok. 1 kilometra (również kamienista - polecam obuwie do wody), ponieważ było tam cicho, spokojnie i czysto. Hotel usytuowany jest w odległości 6 km od centrum Rodos, jednak przy samym hotelu jest przystanek autobusowy, którym można dojechać do centrum. Autobusy odjeżdżają średnio co 20 minut a koszt takiego dojazdu to ok. 2,5 euro. Polecam ten hotel dla wszystkich, którzy chcą odpocząć w cichym i spokojnym miejscu.

Termin pobytu: październik 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Patsiii
Zrecenzowano: 20 września 2019

Witam, hotel czysty bardzo przyjemny, jedzenie często zmieniane choć w manu są tez dania stale, spaghetti oraz pizza, każdy znajdzie coś dla siebie, bez problemowa pomoc w recepcji. Przepyszny tort od hotelu gdy ma się urodziny :) Animacje 10/10, lokalizacja dobra jeżeli ktoś szuka spokojnej okolicy, plaza 200m publiczna ( kamienista ), jedynym minusem jest to ze troszkę mało miejsca na basenie, ale jak wstanie się o 8-9 rano to spokojnie każdy znajdzie miejsce dla siebie :) B.Polecam ! :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój z widokiem na morze
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Dariusz O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Manager, Oceanis Park HotelOdpowiedź udzielona 20 września 2019

Dear Dariusz O,
Thank you very much for taking the time to share your thoughts on Tripadvisor. We are so happy to hear you had a fantastic time at Oceanis Park Hotel.

We look forward to having you back shortly and take part in more of your and your families life's celebrations and milestones.

Best regards,
Your Oceanis Park HotelTeam