“La Veranda”
La Veranda — recenzja

La Veranda
Zarezerwuj stolik
Nr 33 wśród 560 Restauracje (Rodos (miasto))

Trafiliśmy tu dzięki tripadvisor- bardzo dobre jedzenie , miła , rodzinna obsługa ,piękny widok na okolicę, polecam /my wróciliśmy /

Dziękujemy, Mariola K

Trafiłyśmy tu dzięki opinii z tripadvisora i się nie zawiodłyśmy. Najlepsza musaka na Rodos i bardzo miła obsługa. Plus za ładny widok na wyspę

Dziękujemy, Paulina P

Odwiedziliśmy restaurację podczas jednodniowej wycieczki na Rodos z Turcji. Wzięliśmy talerz dla dwóch osób ze specjałami kuchni greckiej — jedzenie było pyszne, urozmaicone i syte- dwie osoby najadły się spokojnie . Jednocześnie z dachu na którym znajdują się stoliki roztacza się wspaniały widok na starówkę oraz na port . Obsługa bardzo miła i serdeczna . Polecam ( zdjęcia talerzy były zrobione po opróżnieniu już połowy - byliśmy bardzo głodni )

1  Dziękujemy, KarolinaM4009
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie...gorąco polecamy ... mila obsluga... smacznie... wesolo... dziekujemy... zapraszamy wszystkich z Rodos

1  Dziękujemy, Przemek B
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa!
Urokliwe miejsce godne polecenia.
Super jedzenie gorąco polecam !
Na pewno jeszcze wpadniemy na obiad

2  Dziękujemy, karolinad879

La Veranda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rodos (miasto), Rodos
Rodos (miasto), Rodos

Rodos, Dodecanese

Byłeś(-aś) w La Veranda? Podziel się wrażeniami!