“Polecam z czystego serca”
Ta Kardasia — recenzja

Ta Kardasia
Nr 31 wśród 560 Restauracje (Rodos (miasto))

Bardzo niepozorny lokal, właściciel zagaił rozmowę bez "naganiania" do lokalu, ale zdecydowaliśmy się wejść. Zostaliśmy zaprowadzeni na bardzo uroczy taras na szczycie budynku, zamówiliśmy mousakę i sałatkę grecką - porcje całkiem duże i bardzo smaczne. Na pewno miejsce warte odwiedzin w Rodos :)

Dziękujemy, badziabadzia

Zrecenzowano 26 maja 2019

Wybraliśmy tę restauracje po przeczytaniu opinii właśnie na tripadvisor i nie zawiedliśmy się. Pyszne jedzenie duże porcje wyjątkowa grecka kuchnia z bardzo dobym domowym winem i przede wszystkim rodzinna atmosferą bardzo gościnny właściciel zamówiliśmy tylko danie główne a dostaliśmy jeszcze przystawkę i deser. Polecam gorąco

Dziękujemy, Travelgram26
Zrecenzowano 19 października 2018 z urządzeń przenośnych

Już drugi rok na Rodos i odwiedziliśmy kolejny raz te restauracje.

Świeżo, czysto i miła obsługa!

Polecam!

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, S5028MOdaniel_
Zrecenzowano 25 czerwca 2018

Podczas zwiedzania Rodos zatrzymaliśmy się w Ta Kardasia na obiedzie. Bardzo uprzejmy właściciel zaprosił nas do stolika na tarasie na dachu restauracji. Najpierw zjedliśmy pyszną grecką sałatkę z chlebkiem pita, do tego sok pomarańczowy. Na główne danie zamówiliśmy smaczną musakę (nie spodziewaliśmy się tak dużej porcji!). Na koniec właściciel poczęstował nas deserem. Czyste, zadbane i pięknie urządzone miejsce! Chętnie tu wrócimy kojeny raz!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, tobiaszm718
Zrecenzowano 10 października 2017 z urządzeń przenośnych

Po prostu pyszne greckie jedzenie. Poszliśmy po przeczytaniu dobrych recenzji. Nie zawiedliśmy się. Polecam wszystkim!

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Sebastian P

Ta Kardasia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rodos, Dodecanese

Rodos (miasto), Rodos
Rodos (miasto), Rodos

Byłeś(-aś) w Ta Kardasia? Podziel się wrażeniami!