Szykowne Rodos

Zrecenzowano: 3 września 2014
HankaPe
Opole, Polska

Zrecenzowano: 13 lipca 2015

Na Rodos nie brak eleganckich lokali,gdzie amatorzy życia nocnego mogą się zrelaksować i oddać ulubionym rozrywkom. W Rodos Casino trzeba mieć przynajmniej
23 lata,wstęp 15 euro, od 15.00 do 6 rano.Ruletka,poker, jednoręki bandyta...
Kto przyjdzie w swoje urodziny,dostanie prezent i szampana! Dobrej zabawy!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2014
Dziękujemy, BETTY622015
Zrecenzowano: 1 marca 2015

Rodos jest niesamowitą wyspą zamieszkałą przez Greków,ale można tam spotkać Turków pozostałych po wojnie.Polecam zakotwiczyć się jak najbliżej samej stolicy,najlepiej na jej obrzeżach,my byliśmy w miejscowości Ixia która uchodzi za przedmieście stolicy.Koniecznie trzeba obejrzeć przepiękną starówkę z Pałacem Wielkich Mistrzów,muzeum archeologiczne,pospacerować wąskimi uliczkami przy których znajduje się mnóstwo sklepików z wyrobami regionalnymi no i oczywiście port Mandraki.Na kawę chodziliśmy do tawerny,która wyglądała obskurnie-stoły przykryte ceratami,ale właśnie tam było najwięcej miejscowych i najlepsza Retsina na świecie,genialna kawa frappe i cudowny obsługujący nas stary Grek.Warto wypożyczyć autko i pojeżdzic po wyspie.Zajrzeć do Doliny motyli, Archangelos i spróbować tam dojść na akropol,nas doprowadzili miejscowi,Lindos a tutaj na akropol można pójść pieszo albo pojechać na osiołku,ale warto bo przepięknie zachowany,zamek Joanitów w Monolitos, Embona najwyżej położona miejscowość na wyspie,gdzie można spóbować różnych genialnych nalewek i win ,a także kupić.Warto popłynąć na wyspę Symi do poławiaczy gąbek.Pokochałam tę wyspę i jej mieszkańców,na pewno tam wrócę,a moim marzeniem jest zamieszkać tam na starość.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2014
Dziękujemy, Alicja P
Zrecenzowano: 15 listopada 2014

Piękne miasto Rodos do zwiedzania.Ciekawy zamek rycerski,mury obronne i nastrojowe uliczki z główną ulicą Odos Eleftherias .Barwne uliczki pełne sklepików ,kramów i restauracji.Uroczy widok na port Mandraki z Jelonkiem i Łanią gdzie wg legend stał Kolos Rodyjski.Specyficzny klimat Starego Miasta z nastrojową muzyką ulicznych grajków ,przesyconych orientalnymi zapachami potraw płynących z licznych restauracji.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2014
Dziękujemy, anastasio1976
Zrecenzowano: 22 października 2014

Byłem na wakacjach na wyspie Rodos, mieszkaliśmy w hotelu oddalonym 4 kilometry od miasta Rodos i mogliśmy miasto zwiedzać kilkakrotnie. Piękne stare miasto z kompleksem zamkowym, wąskimi uliczkami pełnymi sklepów i restauracji. Bardzo ładny stary port Madraki w którym cumują niezliczone jachty pod banderami wielu krajów.
Do miasta można dojechać autobusem lub taksówką za niewielką opłatą, warto zwiedzić to miasto

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2014
Dziękujemy, Szczepan K
Zrecenzowano: 3 września 2014

I tak nie wygracie :) a jak wygracie to Wasz partner przekona Was, ze wrecz trzeba zaryzykowac, bo wygracie jeszcze wiecej ;) ale zabawa ok. Przy wejsciu spisza Was, trzeba oczywiscie zaplacic, ale za to drinki sa w cenie... I to moze zgubic... Duzo lokalnych ludzi, ktorzy przegrywaja niemale pieniadze i pelno dymu papierosowego, no ale taki jest klimat casino

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2014
Dziękujemy, HankaPe