naprawdę cudowny over booking, jak tylko powitano mnie różyczką i szampanem wiedziałam że coś jest na rzeczy, zapaliła się lampka , będzie zakwaterowanie na noc w innym hotelu i tak też było
zakwaterowano nas na jedną noc w hotelu RHODOS HORIZON CITY cudowny hotel (typowo miejski a więc wiadomo że wyższa klasa niż wakacyjne/turystyczne) transfer do hotelu zorganizowany perfekcyjnie w hotelu RHODOS HORIZON CITY do wyboru kolacje z karty wraz z dużym asortymentem napoi nic do zarzucenia, pokoje extra, rano smaczne śniadanko i pojawia się samochod z HOTELU HORIZON CITY , żeby nas przewieźć
na miejscu już o godz. 9.30 czeka na nas pokój mogę śmiało powiedzieć standard nawet wyższy niż zamawiany i od tej chwili ZACZYNAJĄ SIĘ WSPANIAŁE WAKACJE
,BIURO TUI jako rekompensatę daje opcję do wyboru samochód lub wycieczka my wybieramy wycieczkę na SYMI , niezapomniane wrażenia wspaniały przewodnik Agnieszka pełen profesjonalizm
samochód wypożyczamy z przyjaciółmi na cały dzień 50 euro (cabrio) i pełen lans objeżdżamy wyspę zwiedzając wszystkie atrakcje polecane przez biuro za małe pieniądze, kosztujemy wspaniałej lokalnej kuchni w miejscowych tawernach.
muszę jeszcze dodać słówko na temat Menadżera Restauracji Costasa, facet nieba by przychylił klientom. jak tylko zmówiłam kolację ala carte w dniu urodzin przyjaciela zorganizował wszystko na najwyższym poziomie, był tort, świeczka , happy birthday... i czuliśmy się w pełni dowartosciowani a o to przecież chodzi.
Jedzenie super, jedno czego żal że tak szybko mijają wakacje i trzeba pracować na następne
HOTEL DLA DOROSŁYCH JEST EXTRA

Dziękujemy, Iwona H

Świetna lokalizacja hotelu,5 minut do dużego miasta Rodos,
Jedzenie każde możliwe, każdy znajdzie coś dla siebie,
Obsługa- Pani Maria pomogła odnaleźć mój zgubiony telefon. Niesamowicie sympatyczna i pomocna. Tak samo barmani i reszta obsługi- pełen profesjonalizm.
Maria - 6 gwiazdek
Reszta obsługi 5 gwiazdek
Pokoje sprzątane nowoczesne z dużymi balonami- polecam z widokiem na morze !
To był najlepszy hotel w którym spędziłem wakacje.

Dziękujemy, adamwO5120UV
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Najlepszy hotel w którym byliśmy do tej pory w Grecji. Plaża: prywatna, przejście przez ulicę - leżaki bezpłatne, beach bar z drinkami i przekąskami do godz. 17:00 również. W całym hotelu bardzo czysto. W pokojach również. Serwis zarówno w barach, restauracjach jak i Panie dbające o czystość 5+. Hotel jest tylko dla gości 16+ przez co panuje spokój, porządek i nie ma uciążliwego hałasu. Jedzenie bardzo dobre zarówno jakościowo jak i ilościowo - bardzo dużo owoców morza, świeże owoce, warzywa, pyszne desery. W każdy wieczór były jakieś atrakcje, animacje, koncerty etc. Do starówki około 15 min. spacerem. Podziękowania też dla Pani Rezydentki z TUI - p. Beaty - osoba bardzo zaangażowana i nastawiona na pomoc. Miłą niespodzianką na powitanie jest lampka szampana, a dodatkowo w pokoju, lodówka uzupełniania jest w wodę butelkowaną, piwo, sok etc. Polecamy w 100% i chętnie wrócimy ponownie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecamy pokój superior z widokiem na morze na piątym, ostatnim piętrze
Dziękujemy, bozrys
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RhodosHorizon, Γενικός Διευθυντής, Hotel Rhodos Horizon ResortOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dear Guest,

We would like to kindly thank you for taking the time to leave a review for our site on TripAdvisor. It was an honor that you choose our Hotel for your vacation and we are very pleased that you enjoyed it. Thank you for all your kind comments and complements, they are much appreciated. It is always our greatest pleasure hosting you and we are looking forward to see you again soon.

Kind Regards,
Rhodos Horizon Resort
Management Team

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

To zdecydowanie najlepsze wakacje na jakich byłam. Hotel położony w niezwykle malowniczym miejscu, bardzo blisko do plaży. Plusem jest to, że hotel posiada na plaży swoje leżaki i parasole, a podziemnym tunelem można szybko i wygodnie tam dojść. Jedzenie bardzo dobre, posiłki obfite, każdy może znaleźć coś dla siebie. Hotel czysty, bardzo miłe panie pokojówki, barek codziennie uzupełniany. To wszystko w cenie wycieczki. Para przed nami, ze względu na overbooking została skierowana do innego hotelu, o dużo niższym standardzie. Czyli wbrew pozorom, zdarza się to niezwykle często. Prawdą jest też to, że obsłudze hotelu najbardziej zależy na zadowoleniu gości z Niemiec i Wielkiej Brytanii. Momentami traktowani byli iście po królewsku, co ocierało się o śmieszność. Co więcej, obowiązujący podczas obiadu dress code ich nie dotyczył :) Słabe i denerwujące. Dodatkowo, osoby starsze notorycznie zajmowały leżaki przy basenach, pozostawione na cały dzień ręczniki, to był standard. Nie wspominając już o bałaganie, jaki pozostawiali po sobie ci ludzie.Obsługa hotelu nic z tym nie robiła. Podsumowując, znalezienie miejsca przy głównym basenie, niejednokrotnie graniczyło z cudem.
Mimo tych kilku niedogodności spowodowanych przez osoby trzecie, pobyt uważam za udany. Polecam ten hotel i jestem pewna, że do Grecji wrócę!

Dziękujemy, 612dominika
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Hotel piękne położony. Blisko do centrum. Jest czysto. Jedzenie smaczne, obfite, bardzo duży wybór. Obsługa hotelowa bardzo pomocna. Polecam. Można skorzystać z wycieczek fakultatywnych. Piękna i wyjątkowa jest wyspa symi.

Dziękujemy, Aldona W