Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Hotel świetny dla osób, które planują więcej pozwiedzać niż posiedzieć przy basenie, który jest dość mały. Lokalizacja to największa zaleta. Trzy kroki od plaży, do centrum miasta spacerkiem 10-15 minut. Obsługa pomocna i przyjazna.

Dziękujemy, Anna I
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Bardzo dobry hotel. Piękne pokoje, czyste, urządzone z gustem. Recepcja i okolice na prawdę śliczne. Śniadania dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo miła, pokoje codziennie sprzątane. Ręczniki wymieniane mimo, iż nie rzucaliśmy ich na podłogę. Lokalizacja hotelu idealna. Wszędzie blisko - do morza, do zamku i do przystanku autobusowego. Basen ładny, czysty. Hotel 16+, dzięki czemu jest tu cicho i spokojnie. Super! Z całego serca polecamy!

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój 323 ma widok na balkony innego hotelu (nie jest od strony morza), ale jest piękny :)
Dziękujemy, Jolanta J
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

W hotelu przebywaliśmy od 7 do 14. czerwca. Na powitanie otrzymaliśmy voucher na drinki i 15-minutowe masaże. Bardzo to miły gest ze strony hotelu. Pani w recepcji bardzo życzliwa i pomocna. Panie sprzątaczki dokładnie sprzątające i zawsze uśmiechnięte, pomimo dokuczliwych upałów. Z basenu nie korzystaliśmy, gdyż o wiele przyjemniej i chłodniej było na plaży (5 EUR od osoby za łóżko plus parasol), która się mieści o rzut beretem od hotelu. Niestety, jest żwirowa, czyli de facto chodzi się po sporych kamieniach (buty nieodzowne), Śniadania hotelowe urozmaicone i smaczne. Rezydent TUI zaoferował wycieczki po cenach dwukrotnie wyższych od oferowanych przez greckie biuro podróży mieszczące się vis a vis basenu. Polecam to biuro i wycieczkę na Symi. W okolicach hotelu jest zatrzęsienie restauracji, ciężko wybrać, bo mają bardzo podobne menu. Pobyt uważam za bardzo udany.

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy pokój na piątym piętrze z widokiem na inny hotel. Wbrew obawom nie było wcale głośno.
1  Dziękujemy, Grażyna B
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Hotel dla osób lubiących dostęp do wszelkich rozrywek. Wszędzie blisko. Do portu spacerkiem ok. 15 minut, na stare miasto ok. 20 minut. Stare miasto przepiękne i bardzo klimatyczne. W okolicy hotelu mnóstwo restauracji i sklepów a także 2 kluby nocne. Pokoje z widokiem na morze dość głośne, okna wychodzą na ulice i nocne kluby, z których dociera dość głośna muzyka - spanie z otwartym balkonem odpada, po jego zamknięciu w pokoju robi się cicho. Pokoje odnowione i czyste, malutka łazienka z prysznicem w którym ciężko się obrócić.
Fajny, nie za duży basen, zimna woda i kilka leżaków.
Słabe śniadania - nie jesteśmy wybredni i rzadko narzekamy na jedzenie ale w tu naprawdę był słaby wybór, coś a’la frytki pokrojone w małą kostkę, jajka sadzone i na twardo, fasolka. Do tego trochę wędliny, żółty ser, pomidory, ogórki i oliwki. Na słodko coś w rodzaju babki piaskowej, czasem słodkie ciastka z bitą śmietaną. Najbardziej brakowało nam fety i zwykłych naleśników.
Plaża kamienista i bardzo blisko hotelu, wystarczy przejść do głównej ulicy i przez ulice i już jesteśmy. Leżaki i parasole na plaży płatne.
Ogólnie polecam wszystkim, którzy pragną bliskości miasta i rozrywek, są w stanie pogodzić się ze słabymi śniadaniami i nie przeszkadza im hałas dochodzący z ulicy.

1  Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

Hotel bardzo nowoczesny. Przestronne, czyste pokoje. Sprzątane codziennie, wraz z wymianą pościeli i ręczników. Powitalny napoje w barze oraz zestaw kosmetyków i woda do picia w pokoju. Łóżko duże, wygodne. Dodatkowo sofa. Biurko z krzesłem. W łazience sporo miejsca na kosmetyki. W wyposażeniu suszarka do włosów. Jest również lodówka. Na balkonie zestaw mebli. Śniadania w formie bufetu. Spory wybór pieczywa. Klasycznie: ser żółty, biały, wędliny, parówki, pomidory, ogórki, jajka w różnej formie, świeże owoce, słodkości, kawa, herbata, napoje. Śniadania serwowane do 10, wszystko uzupełniane na bieżąco. Bardzo dobra lokalizacja.
Polecamy

1  Dziękujemy, Anna R