Zrecenzowano: 10 września 2019

Nie polecam nikomu tego hotelu. Dostaliśmy obskurne od 30 lat nie remontowane pokoje, dodatkowo brudne. Baseny czynne do godziny 6, i tak przez większość czasu leżaki basenowe zajęte przez ręczniki. Opcja all inclusive w którą wchodzi tylko jeden bar pozostałe dodatkowo płatne. Ciągle pokazywane karty pokoju przy wchodzenia na stołówkę. Nie polecam zdecydowanie. Standardy jak na 3 a nie 5 gwiazdek. Piękne zdjęcia to tylko na stronie, w rzeczywistości pokoje ciemne i stare.

Dziękujemy, Ania A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RodosPalace, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Rodos PalaceOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Mrs Ania A,

Thank you for your feedback,

We are certainly not happy that we did not manage to exceed your expectations. At the same time we have to say that your comments were quite concerning.

All-inclusive bar is located at the most convenient spot in the hotel. Close to outdoor and indoor pool, close to elevators for executive rooms, close to elevators for the main building, close to the garden rooms’ path and close to main restaurants. Guests who opt all-inclusive package, can enter any restaurant, having special discounts to
our a la cart and themed restaurants, with the privilege of having a 35 sq. private bar offering unlimited consumption of a variety of products and snacks all day.

Furthermore, to your comments, our hotel's latest renovation took place last year. It is promoted through our website with all necessary details regarding our room types. We understand that your room was not up to your liking but if we knew your dissatisfaction, we would have suggest you alternative options upon our availability.

We will happily welcome you back and offer you a relaxing experience as we do with hundreds of our guests.

With regards,

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel 5 gwiazdkowy z opcją All inclusive (taką ofertę wykupiliśmy). Niestety żaden to standard 5 gwiazdek, a opcja all inclusive w tym hotelu nie istnieje! Goście płacą więcej licząc na to, iż możesz korzystać z wszystkiego. Natomiast ma miejscu okazuje się, że do dyspozycji jest jeden obskurny bar, barman serwujący koktajle przygotowane przez automat (podawane w plastikowych kubkach). Woda i cola również z automatu. Wszystko smakuje okropnie! Za wodę w butelce trzeba już zapłacić. Jedzenie niesmaczne, bardzo mały wybór i ciągle to samo. Na kolacje te same dania co na obiad! Na śniadaniu natomiast można znaleźć spleśniałe kiwi i pomarańcze! W barze VIP na 16 piętrze przeterminowane soki! Ja zupełnie nie rozumiem tutaj pozytywnych komentarzy, chyba nie wszyscy wiedzą co znaczy standard 5 gwiazdek, na dodatek za nie małe pieniądze. Obsługa niemiła, a menadżer nie przejmuje się w ogóle uwagami!
Nigdy więcej! Wszystkie inne hotele na całym świecie działają inaczej, tylko nie Rodos Palace Hotel!!!

Dziękujemy, Milosz G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RodosPalace, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Rodos PalaceOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Mr Milosz G,

Thank you for your feedback.

Having read your review, we are quite concerned. The experience you are describing is no reflecting our hotel and its services. All-inclusive package depending on your options has unlimited access to a bar which is located at a central spot in our hotel close to elevators, main restaurants and indoor/outside pools. Furthermore, we offer unlimited consumption of snacks, sushi, salads, sandwiches and a variety of drinks in plastic cup or in glass. During dinner we operate 3 main restaurants with a variety of cold/hot starters, salads, main dishes for all preference, live cooking show and 3 themed restaurants.
As we cannot understand what exactly creates such an impression regarding our hotel, we are kindly asking you to contact us for more information.

It is our hope to welcome you back,

Best regards,

Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Byłam w połowie lipca z rodziną w tym hotelu (wybrałam hotel kierując się kilkoma pierwszymi POZYTYWNYMI opiniami) i to był mój błąd!!! Zaczne od pozytywów: mieszkaliśmy w suite garden (3 pomieszczenia) na końcu hotelu: standard super: czyściutko,codziennie sprzątanie. To na tyle z pozytywów tego hotelu. Negatywy: Al inclusive- jeśli to można tak nazwać w tym 4,5 * hotelu to nie istnieje....jeden bar (oczywiście nie przy basenie bo przy basenie jest ale trzeba płacić za wszystko )...W owym barze al inc. drinki z automatu, piwo b. słabe i napoje dla dzieci cola itd. Przekąski tragedia...np. 3 jabłka, 3 pomarańcze i 3 kiwi i kilka śliwek...hot dogi tzn. zimna bułka z zimną parówką i pizza...niejadalna. O lodach nie będę pisała... Zaznaczę, że hotel jest ogromny, leżaków przy basenach po godzinie 10 nie znajdziecie wolnych. Na trzy dni przed odlotem otworzyli dla dzieci zjeżdżalnie (wcześniej przeprowadzali remont i kącik dla dzieci był zamknięty). Na plaży kamienie więc obowiązkowo buty...parasole i leżaki płatne, woda w morzu ciepła. W restauracji gdzie spożywaliśmy posiłki należało podać numer pokoju...następnie poczekać aż ktoś z obsługi zaprowadzi do odpowiedniego stolika - nie ma tam wybierania sobie miejsc!!! Śniadania- przez 9 dni pobytu codziennie to samo..moje dzieci jadły tylko pancake smażone na bieżąco. Obiady- napoje do posiłków podaje obsługa po wpisaniu do tabletu na konto danego pokoju!!!! Jedzenie średnie..przez 9 dni nie było ani razy frytek...Ale codziennie spaghetti. W obsłudze urocza i bardzo pomocna Pani Wioletta z Polski. Kolacja: to samo prawie co na obiad. Nie ma tam praktycznie, żadnych animacji dla dzieci, dla dorosłych też ciężko nazwać to animacjami... Wycieczka z ITAKI kosztowała nas prawie 19tys.za 11 dni(byliśmy tam 9)Za 4 osoby w tym dwoje dzieci 4 i 7. Jednym słowem nie polecam tego hotelu.

Dziękujemy, JUSFRAN
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RodosPalace, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Rodos PalaceOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Dear Mr/Mrs Jusfran,

Thank you for taking the time to post your feedback following your recent stay in our Hotel.

Having read thoroughly your review, we are surprised and extremely sorry that you did not enjoy your stay at our hotel and at the same time we feel quite disappointed for not meeting your expectations.

Please accept our apologies for not performing the way we would like and for issues that do not comply with our standards in providing high class service to each and every special guest of ours.

We would definitely be very pleased if you could give us another opportunity of welcoming you back in our Hotel at which time we will spare no effort in offering you our best attention and services.

With kind regards,

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel Kresten Royal spa to istna perełka wśród hoteli na tej wyspie. Wszystko pierwsza klasa pokoje, jedzenie, baseny no i widoki. 5*+ tak po krótce można ocenić ten hotel.
Zdecydowanie polecam na niezapomniane wakacje na Rodos.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, yaho44
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RodosPalace, Public Relations Manager, Rodos PalaceOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2018

Dear yaho44,

Thank you for taking the time to post your feedback from your recent stay at our Rodos Palace Hotel. We are happy to read that you have enjoyed our facilities and services.

We look forward to welcoming you once more at our Hotel.

With best regards from sunny Rhodes,

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Stolica wyspy to przegląd historii człowieka, polecam akropol pod miastem i oczywiście jego centrum, zabytki z różnych epok prawdziwa gratka dla fanów historii i nie tylko. Meczety, ruiny z okresu Bizancjum itd. Osobiście odwiedziłam stolicę wyspy cztery razy i ciągle odgrywała nowe miejsca, kolejne klimatyczne uliczki

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, 486izabelas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RodosPalace, Public Relations Manager, Rodos PalaceOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2017

Dear Izabela S,

Thank you for your time to share your valuable comments!

We are all really happy that you enjoyed every aspect of your holiday with us and we are looking forward to welcoming you back again upon your next visit to Rodos island!

With kind regards,