“Przepyszne jedzenie greckie”

Hermes Greek Grill House
Nr 7 wśród 560 Restauracje (Rodos (miasto))

Przepyszne jedzenie greckie w bardzo miłej i nie nachalnej atmosferze. Zjadłyśmy najlepsza grecka sałatkę i wspaniałe tzatziki, do tego dwa piwa a rachunek wyniósł nas 14,5€. W tak turystycznym miejscu ta jakość do ceny jest wprost niemożliwa! A jednak! Serdecznie polecam!

Dziękujemy, AnetaM1457
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AdmNow, Public Relations Manager, Hermes Greek Grill HouseOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Thank you! ❤️❤️❤️ -- Hermes Greek Grill House, Sofokleous 7, Old Town, Rhodes

Dobry stosunek jakości i ilości dań do ceny. Za posiłki przedstawione na zdjęciach jedyne 10 €.
Polecam

Dziękujemy, AdrianKaras
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AdmNow, Public Relations Manager, Hermes Greek Grill HouseOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Thank you! ❤️❤️❤️ -- Hermes Greek Grill House, Sofokleous 7, Old Town, Rhodes

Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo smaczne greckie jedzenie, miła obsługa, przystępne ceny. Miła atmosfera.. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, Jasiech
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AdmNow, Public Relations Manager, Hermes Greek Grill HouseOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Thank you! ❤️❤️❤️ Hermes Greek Grill House —- Sofokleous 7, Old Town, Rhodes

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

To było coś świetnego! Same świeże składniki, obledne tzatziki, oliwki i feta. Polecam bo cenowo z pewnością jest to na kieszeń również młodych ludzi żądnych niedrogich doznań w lokalnej kuchni. Klimat również robi robotę. 5! :)

Dziękujemy, WojtekL1996

Thank you! ❤️❤️❤️ Hermes Greek Grill House —- Sofokleous 7, Old Town, Rhodes

Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po zeszłorocznym pobycie w rejonie Aten ciężko nam znaleźć prawdziwe greckie jedzenie na Rodos. Hermes uratował sytuację. Mięso delikatne i w przystępnych cenach. Właściciel starszy pan starej daty w nienagannie wyprasowanej koszuli i spodniach na kant tylko czeka by pomóc wytłumaczyć składniki w menu, wpisać hasło do wifi czy zrobić rodzinie zdjęcie :) do polecenia!

Dziękujemy, piotrek_sg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AdmNow, Public Relations Manager, Hermes Greek Grill HouseOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

❤️❤️❤️Thank you.

Hermes Greek Grill House, Sofokleous 7, Old Town, Rhodes

Hermes Greek Grill House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rodos (miasto), Rodos

Byłeś(-aś) w Hermes Greek Grill House? Podziel się wrażeniami!