“Najlepsza restauracja na wyspie”
Tamam — recenzja

Tamam
Nr 1 wśród 560 Restauracje (Rodos (miasto))
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Romantyczny, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowita atmosfera, a jedzenie to prawdziwe przeżycie. Poziom gwiazdkowych restauracji Michelin. Najlepsza ośmiornica jaką jadłem. Shrimps saganaki to wyborne danie a nie jakaś zapiekanka z fetą i pomidorami. Dziś byliśmy po raz pierwszy ale na pewno nie ostatni.

Dziękujemy, tomashs1982

Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo kameralna restauracja, radzę rezerwować stolik ponieważ maja bardzo duży rych. Dla oczekujacych klientów właściciel serwuje drinki. Pyszne jedzenie i miła atmosfera, nie wygórowane ceny. Na koniec dostaliśmy lody, po kieliszku aromatycznego likieru z owocu granata oraz zaproszenie na drinka w nowo otwartym drink barze Flaws. Polecam 10/10

Dziękujemy, basiam87
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Od samego wejścia do restauracji można poczuć prawdziwą i życzliwą atmosferę. Przywitał nas właściciel oraz jego córki. Zamówienia były realizowane mega błyskawicznie. A teraz sam smak...jak dla nas, najlepsze jedzenie na Rodos a jesteśmy naprawdę wybredni ze względu na prawie 18 lat naszej pracy w gastronomii. Dania smakowały naprawdę cudownie, były wręcz "dopieszczone", wszystko świeże. Całość smakowała obłędnie. Naprawdę polecamy

1  Dziękujemy, PoliTofi
Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowe miejsce w trakcie pobytu na Rodos.
Wspaniałe startery, dania główne, zwłaszcza owoce morza.
Bardzo miła obsługa, stała obecność właściciela, który dopilnowuje wszystkich detali.
Na koniec niespodzianka w postaci lodów i kieliszka likieru.
Super, polecam.

Dziękujemy, Jacek U
Zrecenzowano 4 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie i obsługa na medal! Przyjemne miejsce i prosta lokalizacja. Właściciel sympatyczny i komunikatywny.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Agunia84

Tamam — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rodos (miasto), Rodos

Byłeś(-aś) w Tamam? Podziel się wrażeniami!