“Niebo w gębie!”
Ouzokamomata Tapas — recenzja

Ouzokamomata Tapas
Nr 30 wśród 560 Restauracje (Rodos (miasto))
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do taverny po przeglądzie opinii na tripadvisor.. i nie mamy czego żałować!
Zacznijmy od właścicieli lokalu - ludzie życzliwi, bardzo mili i uśmiechnięci, pomimo opóźnienia w otwarciu od razu postarali się, abyśmy niezwłocznie byli obsłużeni. Zawsze pomocni i doradzający na każdym kroku.
Jedzenie, bo to najważniejsze - baaaardzooo smaczne! Na prawdę polecamy owoce morza. Tapas dla dwóch osób widoczny w części na zdjęciach to mix sałatki greckiej, pasty z bakłażana i tzatzyki, ośmiornicy, krewetek, sardynek (lub w innej wersji z Miecznika) oraz małż. Dla dwóch osób jest to porcja w zupełności wystarczająca! Do tego polecam domowej roboty białe wino, które niezwykle orzeźwia w upalne dni!
Ogólne podsumowanie - jedna z lepszych tavern na całym Rodos! Niewielka restauracja w cudownym, greckim klimacie, prowadzona przez przemiłych ludzi i z wyśmienitym jedzeniem w stosunku do niedużych pieniędzy, a na pewno wartych tych doznań smakowych!
Serdecznie polecamy każdemu i pozdrawiamy właścicieli lokalu!!!

1  Dziękujemy, kalik9933

Zrecenzowano 1 lipca 2019

Spróbowaliśmy kilku potraw - m.in. krewetek, tzatziki, sałatki greckiej. Wszystko było bardzo smaczne, szczególnie polecam krewetki - 16 EUR za pełny talerz z sałatką i frytkami.

Bardzo miła atmosfera, panowie kelnerzy pomocni, uśmiechnięci.

Wino domowe super !

1  Dziękujemy, Konradg1992
Zrecenzowano 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie niesamowite tapas owoców morza dla 2 osób jest niesamowity. Polecam dla wszystkich odwiedzających Rodos. Niedaleko centrum spacerkiem 10 minut z zamku. Właściciele przemili.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Ilona U
Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, zamówiliśmy zestaw za 43€ plus karafke pysznego białego wina. Polecam z całego serducha. W gratisie dostaliśmy jeszcze deser

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, KlaudiaI17
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Za 43e mix owoców morza dla 2 osób jedzenia pod korek, właściciel przynosi po jednej potrawie i donosi jak się zjada, do tego pieczywo i sałatka grecka, wszystko świeże i smaczne, super obsługa w postaci prawdopodobnie właściciela, warto tam zajrzeć!

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 967pawele

Ouzokamomata Tapas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rodos (miasto), Rodos
Rodos (miasto), Rodos

Rodos, Dodecanese

Byłeś(-aś) w Ouzokamomata Tapas? Podziel się wrażeniami!