Hotel bardzo zadbany, jedzenie pyszne oraz różnorodne, każdy mogl znaleść cos dla siebie. Obsługa bez zarzutów. Animatorzy wspaniali! Czystość basenów oraz pokoju na plus, w pokoju działająca klimatyzacja. Polecam :)

Dziękujemy, Dominika J

Świetny hotel. Pokoje zadbane. Bardzo mila obsługa hotelu. Smaczne, ale troszkę monotonne jedzenie. Ładna okolica, blisko plaży. Codziennie ciekawe i fajne animacje prowadzone przez świetnych animatorów. Drinki trochę za słabe. Fajny, duży i czysty basen. Pokoje sprzątane codziennie. Polecam!!!

Dziękujemy, Sqerx K

Super atmosfera, fajny, przestronny basen. Jedzenie różnorodne, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Blisko do morza, przy hotelu znajduje się przystanek autobusowy, skąd możemy udać sie w każde miejsce na Rodos.

Dziękujemy, Bombelek123

Brak zastrzeżeń, duży basen, dobre drinki, miła obsługa. Spokojna lokalizacja niedaleko plaży. Zadbany obiekt, przestrzenne pokoje z klimatyzacją. Animacje przeznaczone dla dzieci oraz dorosłych o różnorodnej tematyce.

Dziękujemy, Piotr K

Polecam, rewelacyjny hotel. Jedzenie jak na hotel jest ok. Animacje chotelowe dla dzieci ciekawe chociaż bardziej byłam zainteresowana dla dorosłych typu aerobik wodny,siatkówka itp.Bardzo fajni animatorzy w których byli również Polacy

Dziękujemy, Jolanta P