Super wypoczynek, ekstra zabawa wieczorkiem przy basenie po upalnym dniu bardzo punktuje
Pokoje czyściutkie i duże, jedzenie smaczne napewno każdy znajdzie coś dla siebie ! Obsługa na wysokim poziomie- każdy z pracowników dba o swoich klientów ☺️
Baaardzo polecam ten hotel!

Dziękujemy, Miłosz D

We wrześniu odwiedziłam z rodziną Rodos, hotel Evita Resort. Z zewnątrz hotel ładny, przestronny, lecz nieco inny niż na zdjęciach. Dookoła Naszego miejsca pobytu jest bardzo mało zieleni, którą można znaleźć przy innych hotelach, to chyba największy minus. Pokoje w porządku, wszystko sprawne, dobrze wyposażone. Na plus na pewno animacje, gdyż jest ich dużo i w ciekawy sposób prowadzone. Jeśli chodzi o jedzenie to smaczne, lecz praktycznie codziennie jest to samo. Lokalizacja dogodna, gdyż blisko do centrum Faliraki, kilkanaście minut na piechotę, a jednocześnie przy hotelu panuje cisza i spokój, więc jak najbardziej można odpocząć.

Dziękujemy, Natalia Z

Evita Resort to doskonałe miejsce do wypoczynku. Jest to idealny hotel ze wspaniałymi animatorami, którzy zachęcają do każdej aktywności. Pokoje są bardzo ładne, nowoczesne i czyste. Przy pokojach znajdują się baseny i goście mogą z nich korzystać, oprócz tego jest duży basen główny i basen ze zjeżdżalniami. Nie brakuje leżaków. Kolejnym atutem jest bar, gdzie były serwowane zarówno napoje bezalkoholowe i duży wybór alkoholi/drinków. Jedzenie było smaczne i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz tego funkcjonował też snack bar. Cała obsługa była miła, pomocna i uśmiechnięta. Codziennie wieczorem były animacje więc goście nie nudzili się. Bardzo polecam ten hotel ! :D

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Sylwia98765

Bardzo gorąco polecam hotel Evita Resort. Kompleks położony w doskonałym miejscu, blisko żwirkowej plaży. Do centrum Faliraki spacerkiem około 15 minut. Jedzenie w hotelu smaczne, duży wybór. W snack barze też można spokojnie zjeść obiad czy kolację. Drinki jak dla mnie trochę za słodkie, ale da się wypić. Piwko bardzo dobre. Na hotelu w ciągu dnia wiele animacji prowadzonych przez miłych animatorów. Przy głównym basenie dużo leżaków. O każdej porze można znaleźć wolne leżaki także nie ma z tym problemu. Z przed hotelu jeździ autobus do Lindos oraz Rodos. Polecam wybrać taką formę zwiedzania. Nie ma sensu płacić w jakiś biurach za wycieczke jeśli samemu można podjechać autobusem za nie całe 5 euro. Warto wybrać również się na punkt widokowy ( około 30 minut spacerkiem) oraz do zatoki Anthonego. Ogólnie polecam. Hotel zasługuje na 4 gwiazdki. Pokoje okej.

1  Dziękujemy, wiolcia123

Spędziliśmy z chłopakiem tydzień w hotelu. Jedzenie monotonne, bez szału, ale coś tam każdy dla siebie znajdzie. Co do słodkości to bardzo niewiele. Napoje tragedia. Cola to woda zabarwiona w niczym nie przypominająca Coli. Jeden w barze w trakcie obiadu i kolacji miał prawdziwa pepsi. Snack bar to porażka. Czynny od 10 do 18 przy czym od 10-12 i 16-18 w barze są tylko kawałki ciasta murzynka i babka piaskowa, od 12.30 do 14.30 jest obiad, a później same napoje. Baseny na duży plus. Są 3, nie ma problemów z leżakami i są czyste. Pokoje w miarę czyste. Hotel leży na uboczu Faliraki. Nigdy więcej Grecji.

Dziękujemy, Paulina S