Faliraki
Zrecenzowano: 13 września 2019

Bardzo gorąco polecam hotel Evita Resort. Kompleks położony w doskonałym miejscu, blisko żwirkowej plaży. Do centrum Faliraki spacerkiem około 15 minut. Jedzenie w hotelu smaczne, duży wybór. W snack barze też można spokojnie zjeść obiad czy kolację. Drinki jak dla mnie trochę za słodkie, ale da się wypić. Piwko bardzo dobre. Na hotelu w ciągu dnia wiele animacji prowadzonych przez miłych animatorów. Przy głównym basenie dużo leżaków. O każdej porze można znaleźć wolne leżaki także nie ma z tym problemu. Z przed hotelu jeździ autobus do Lindos oraz Rodos. Polecam wybrać taką formę zwiedzania. Nie ma sensu płacić w jakiś biurach za wycieczke jeśli samemu można podjechać autobusem za nie całe 5 euro. Warto wybrać również się na punkt widokowy ( około 30 minut spacerkiem) oraz do zatoki Anthonego. Ogólnie polecam. Hotel zasługuje na 4 gwiazdki. Pokoje okej.

1  Dziękujemy, wiolcia123
Zrecenzowano: 13 września 2019

Spędziliśmy z chłopakiem tydzień w hotelu. Jedzenie monotonne, bez szału, ale coś tam każdy dla siebie znajdzie. Co do słodkości to bardzo niewiele. Napoje tragedia. Cola to woda zabarwiona w niczym nie przypominająca Coli. Jeden w barze w trakcie obiadu i kolacji miał prawdziwa pepsi. Snack bar to porażka. Czynny od 10 do 18 przy czym od 10-12 i 16-18 w barze są tylko kawałki ciasta murzynka i babka piaskowa, od 12.30 do 14.30 jest obiad, a później same napoje. Baseny na duży plus. Są 3, nie ma problemów z leżakami i są czyste. Pokoje w miarę czyste. Hotel leży na uboczu Faliraki. Nigdy więcej Grecji.

Dziękujemy, Paulina S
Zrecenzowano: 12 września 2019

Odwiedziłem z dziewczyną wyspę Rodos po sezonie i jestem bardzo zadowolony. Zatrzymaliśmy się w evicie resort. Generalnie jest na plus, czysto, animacje wypełniają cały dzień, jedzenie smaczne, duże baseny. Ogólnie jeżeli odwiedzę w przyszłości wyspę Rodos to na pewno będzie to Faliraki i oczywiście EVITA RESORT. Szczerze polecam

Dziękujemy, Sebastian F
Zrecenzowano: 12 września 2019

Patryk animator z Polski megaspoko. Drinki mogły by być trochę mocniejsze. Grecka baba w recepcji niemiła. Pokój w porządku. Fajne, duże i czyste baseny. Do plaży blisko. Do centrum też. Niektóre dystrybutory z napojami nie zawsze były czynne (ale więkoszość tak). Jedzenie jak najbardziej na plus, Snackbar wymiata.

Dziękujemy, Natalia N
Zrecenzowano: 12 września 2019

Bardzo fajny hotel. Duży wybór jedzenia na śniadania, obiady i kolacje. Przytulne i czyste pokoje. Przy hotelu przystanek z którego można dostać się do stolicy wyspy lub do Lindos. Nad hotelem przepiękny punkt widokowy na okolice. Blisko do morza oraz centrum Faliraki. Animatorzy zapewniają rozrywkę - podczas dnia np joga, aqagym, water polo. Wieczorami organizują zabawy dla dzieci oraz show time, a niekiedy wspólny wypad na pobliskie kluby. Pozdrowienia dla Patryka i Nino :)

Dziękujemy, Paulina B