Spędziliśmy z chłopakiem tydzień w hotelu. Jedzenie monotonne, bez szału, ale coś tam każdy dla siebie znajdzie. Co do słodkości to bardzo niewiele. Napoje tragedia. Cola to woda zabarwiona w niczym nie przypominająca Coli. Jeden w barze w trakcie obiadu i kolacji miał prawdziwa pepsi. Snack bar to porażka. Czynny od 10 do 18 przy czym od 10-12 i 16-18 w barze są tylko kawałki ciasta murzynka i babka piaskowa, od 12.30 do 14.30 jest obiad, a później same napoje. Baseny na duży plus. Są 3, nie ma problemów z leżakami i są czyste. Pokoje w miarę czyste. Hotel leży na uboczu Faliraki. Nigdy więcej Grecji.

Dziękujemy, Paulina S

Odwiedziłem z dziewczyną wyspę Rodos po sezonie i jestem bardzo zadowolony. Zatrzymaliśmy się w evicie resort. Generalnie jest na plus, czysto, animacje wypełniają cały dzień, jedzenie smaczne, duże baseny. Ogólnie jeżeli odwiedzę w przyszłości wyspę Rodos to na pewno będzie to Faliraki i oczywiście EVITA RESORT. Szczerze polecam

Dziękujemy, Sebastian F

Patryk animator z Polski megaspoko. Drinki mogły by być trochę mocniejsze. Grecka baba w recepcji niemiła. Pokój w porządku. Fajne, duże i czyste baseny. Do plaży blisko. Do centrum też. Niektóre dystrybutory z napojami nie zawsze były czynne (ale więkoszość tak). Jedzenie jak najbardziej na plus, Snackbar wymiata.

Dziękujemy, Natalia N

Bardzo fajny hotel. Duży wybór jedzenia na śniadania, obiady i kolacje. Przytulne i czyste pokoje. Przy hotelu przystanek z którego można dostać się do stolicy wyspy lub do Lindos. Nad hotelem przepiękny punkt widokowy na okolice. Blisko do morza oraz centrum Faliraki. Animatorzy zapewniają rozrywkę - podczas dnia np joga, aqagym, water polo. Wieczorami organizują zabawy dla dzieci oraz show time, a niekiedy wspólny wypad na pobliskie kluby. Pozdrowienia dla Patryka i Nino :)

Dziękujemy, Paulina B

Bardzo polecam przyjechać do falirski we wrześniu. Temperatura jest w sam raz i nie ma tłumów. Razem ze znajomymi zatrzymałam się w evicie resort, z którego jesteśmy zadowoleni. Animatorzy dbali byśmy się nie budziki, jedzenie było ok, pokoje schludne i przestronne

Dziękujemy, Kotek1909