Faliraki
Zrecenzowano: 12 września 2019

Bardzo fajny hotel. Duży wybór jedzenia na śniadania, obiady i kolacje. Przytulne i czyste pokoje. Przy hotelu przystanek z którego można dostać się do stolicy wyspy lub do Lindos. Nad hotelem przepiękny punkt widokowy na okolice. Blisko do morza oraz centrum Faliraki. Animatorzy zapewniają rozrywkę - podczas dnia np joga, aqagym, water polo. Wieczorami organizują zabawy dla dzieci oraz show time, a niekiedy wspólny wypad na pobliskie kluby. Pozdrowienia dla Patryka i Nino :)

Dziękujemy, Paulina B
Zrecenzowano: 12 września 2019

Bardzo polecam przyjechać do falirski we wrześniu. Temperatura jest w sam raz i nie ma tłumów. Razem ze znajomymi zatrzymałam się w evicie resort, z którego jesteśmy zadowoleni. Animatorzy dbali byśmy się nie budziki, jedzenie było ok, pokoje schludne i przestronne

Dziękujemy, Kotek1909
Zrecenzowano: 11 września 2019

Bardzo mile spędzony czas dzięki animatorom, którzy nie pozwolili nam się nudzić ani na chwilkę. Polecam wakacje na Rodos, obojętne w jakim jesteś wieku, bo każdy znajdzie coś dla siebie.
Wiele zaaranżowanych imprez i wycieczek.

Dziękujemy, Martyna W
Zrecenzowano: 11 września 2019

Hotel znajduje się w spokojnej okolicy, jest bardzo nowoczesny i wyróżnia się w okolicy, ponieważ jest niesamowicie nowoczesny. Jedzenie i czystość ma wysokim poziomie. Ogromnym plusem jest Polski animator, który wyróżnia się wśród tutejszych animatorów.

Dziękujemy, PatrycjaK2280
Zrecenzowano: 11 września 2019

Hotel na wysokim poziomie, bardzo nowoczesny, duży obiekt, dla każdego znajdzie się miejsce.
Czystość na wysokim poziomie, jedzenie różnorodne. Animatorzy bardzo dbają o gości, każdego dnia organizują jakieś show.

Dziękujemy, WiktoriaK1264