Zrecenzowano: 11 września 2019

Hotel znajduje się w spokojnej okolicy, jest bardzo nowoczesny i wyróżnia się w okolicy, ponieważ jest niesamowicie nowoczesny. Jedzenie i czystość ma wysokim poziomie. Ogromnym plusem jest Polski animator, który wyróżnia się wśród tutejszych animatorów.

Dziękujemy, PatrycjaK2280
Zrecenzowano: 11 września 2019

Hotel na wysokim poziomie, bardzo nowoczesny, duży obiekt, dla każdego znajdzie się miejsce.
Czystość na wysokim poziomie, jedzenie różnorodne. Animatorzy bardzo dbają o gości, każdego dnia organizują jakieś show.

Dziękujemy, WiktoriaK1264
Zrecenzowano: 11 września 2019

Super wyjazd z przyjaciółką. Fantastycznie spędziłyśmy czas w hotelu. Pyszne jedzenie i drinki, ciekawe animacje, wspaniali animatorzy Patryk, Nino, Dino. Hotel w bardzo przyjemnej okolicy, blisko plaży. Serdecznie polecam :)

Dziękujemy, Antka7807
Zrecenzowano: 11 września 2019

Hotel bardzo zadbany i czysty. Pokoje sprzątane codziennie. Bardzo urozmaicone potrawy. Świetne animacje podczas dnia nad basenem i wieczorem. Łatwe dojść do plaży. Wyjazd uważam za bardzo udany, polecam!!!

Dziękujemy, Discover540546
Zrecenzowano: 10 września 2019

Bardzo polecam hotel evita resort-byliśmy Tu w miesiącu wrzesień więc pogoda idealna 28stopni, mało ludzi więc nie trzeba bić się o leżak i mało dzieci co też dla nas było dużym plusem. Jedzenie smaczne, pokoje czyste i wygodne. Lokalizacja super w pobliżu miasto w którym cały czas się coś dzieje, piękne widoczki, polecamy

Dziękujemy, Aneta K