Zrecenzowano: 11 września 2019

Super wyjazd z przyjaciółką. Fantastycznie spędziłyśmy czas w hotelu. Pyszne jedzenie i drinki, ciekawe animacje, wspaniali animatorzy Patryk, Nino, Dino. Hotel w bardzo przyjemnej okolicy, blisko plaży. Serdecznie polecam :)

Dziękujemy, Antka7807
Zrecenzowano: 11 września 2019

Hotel bardzo zadbany i czysty. Pokoje sprzątane codziennie. Bardzo urozmaicone potrawy. Świetne animacje podczas dnia nad basenem i wieczorem. Łatwe dojść do plaży. Wyjazd uważam za bardzo udany, polecam!!!

Dziękujemy, Discover540546
Zrecenzowano: 10 września 2019

Bardzo polecam hotel evita resort-byliśmy Tu w miesiącu wrzesień więc pogoda idealna 28stopni, mało ludzi więc nie trzeba bić się o leżak i mało dzieci co też dla nas było dużym plusem. Jedzenie smaczne, pokoje czyste i wygodne. Lokalizacja super w pobliżu miasto w którym cały czas się coś dzieje, piękne widoczki, polecamy

Dziękujemy, Aneta K
Zrecenzowano: 9 września 2019

Razem z przyjaciółka spędziliśmy tydzień w hotelu. Świetne miejsce do odpoczynku i dobrej zabawy. Jedzenie dobre i różnorodne. Animatorzy dbali byśmy się nie nudziły, głównie podobały nam się wieczorne przedstawienia, polecam

Dziękujemy, Martyna K
Zrecenzowano: 9 września 2019

Wraz z dziewczyna spędziłem tydzień w tym hotelu i muszę przyznać ze spędziliśmy tu dobry czas. Hotel jest dość obszerny dzięki czemu można i wypocząć w ciszy jak i skorzystać z animacji prowadzonych przez cały dzień. Na jedzenie nie możemy narzekać, gdyż oprócz standardu serwują tu także dużo przekąsek w snack barze.

Dziękujemy, Sebastian D