Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Bardzo słabe „early breakfast”, jeżeli w ogóle można je nazwać śniadaniami. Jak to powiedział Pan, który rano zajmuje się zbieraniem brudnych naczyń ze stołów oraz Pani za barem, która rano zajmuje się ochroną śniadań, żeby przypadkiem nikt nawet nie spróbował wziąć cokolwiek 5 minut przed rozpoczęciem śniadania: „only cookies and water” - i tak też niestety było w tym przypadku. Tylko suche herbatniki i sama woda z automatu to nie jest to czego oczekiwaliśmy zamawiając wczesne śniadania w tym hotelu. Dodam do tego niemiłe zachowanie Pani za barem, której cały czas nie podobało się, że siedzimy w złym dla niej miejscu w restauracji i co chwilę nas z niego wyganiała- siedzieliśmy w jej opinii przy stoliku, który był za blisko stołu, na którym wykładają śniadania, według niej była zbyt duża szansa, na to że moglibyśmy wziąć suche bułki 5 minut przed rozpoczęciem śniadania – istny kabaret.

- W ofercie było napisane, że w pokojach jest suszarka do włosów, na miejscu okazało się, że jej nie ma. Oświetlenie łazienkowe to tylko jedna mała lampka nad lustrem dająca niebieskie światło, przez co jej obecność czy też brak nie ma żadnego znaczenia i tak było w niej ciemno.

- Zdecydowanie za mało stolików w restauracji w odniesieniu do liczby gości hotelowych, co powodowało, że wiele razy podczas obiadów i kolacji musieliśmy krążyć po restauracji i jak sępy wyczekiwać wolnego stolika.

Dziękujemy, 876karol
Zrecenzowano: 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziłam tydzień we wrześniu 2018. Hotel adekwatny do swoich 3*. Pokoje niezbyt duże, z balkonem i łazienką. Czyste, z lodówką (z której i tak nie korzystałam), z klimatyzacją (niestety w moim pokoju była zagrzybiona). Łazienka mała i czysta. Pokoje sprzątane codziennie prócz niedzieli, ręczniki i pościel zmieniane codziennie. Hotel moim zdaniem miał dobre położenie. Co prawda do plaży nie szło się na drugą stronę ulicy (był za to bezpłatny bus), ale hotel znajdował się na obrzeżach, co dla mnie jest plusem, bo z dala od głównej ulicy i ruchliwego deptaku, ciagle głośnego, dzięki czemu mogłam wieczorem odpocząć przy basenie z drinkiem w ciszy. Jeśli chodzi o pracowników hotelu to oceniam bardzo bardzo wysoko (z wyjątkiem pani w recepcji, ale do czynienia miałam z nią tylko przy odbiorze kluczy i zwracaniu, także da się przeżyć). Barmani bardzo sympatyczni i uśmiechnięci, kelnerzy i kelnerki również, kierowca busa bardzo sympatyczny z poczuciem humoru. Obsługa hotelowa naprawdę świetna i złego słowa nie mogę o nich napisać. Jedzenie smaczne i świeże, jedynie codziennie było podobne, ale to mi nie przeszkadzało jakoś szczególnie, głodna nie chodziłam. Drinki i napoje już troszkę gorzej, ale nadal trzymają poziom 3*. Kawa do śniadania za to bardzo dobra i wbrew opiniom mi czerwone wino smakowało. Basen czysty, leżaki nad basenem wygodne. Do dyspozycji gości są 3 baseny i 2 bary, także nie trzeba się martwić o miejsce na leżakach, gdyby ktoś chciał poleżeć nad basenem. Jedyne co mi nie nie podobało to segregacja narodowościowa (każda narodowość miała inny kolor opaski i miałam wrażenie, ze z tego tytułu każdy był troszkę inaczej traktowany) oraz to, ze w double room były po prostu dwa łóżka jednoosobowe zsunięte do siebie, troszkę niewygodnie się spało. Mimo to, gdybym wybierała się jeszcze raz na Rodos myśle, ze ponownie zatrzymałaby się w tym hotelu.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Milena O
Zrecenzowano: 15 września 2018

3,5 gwiazdki - na polskie standardy zwykły hotel bez gwiazdek.
Może na początek zalety
+ codziennie sprzątane pokoje, wymieniane ręczniki, pościel
+ smaczne jedzenie
+ miła obsługa na basenie poniżej oraz bardzo sympatyczny kierowca busa-złota rączka, obydwoje dogadują się z polakami bez większego problemu
minusy
- WIFI!! wifi w dwóch miejscach w hotelu które ledwo zipie, głównie musielismy używać swojego transferu danych bo hotelowy to porażka
- rozcieńczane napoje na głównym barze totalnie nie do przyjęcia na drugim nieco lepiej ale wciaż cola nie smakuje jak cola.
- odległość od sklepu- supermarketu dość duża w upale iść do niego tragedia, tak samo odległość od plaży bardzo duża, na szczęście jest darmowy bus
- kelnerzy na głównym barze niezbyt mili

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, patrycjadi
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018

W hotelu byłam w sierpniu na tydzień. Muszę przyznać, że pokoje są naprawdę czyste i zadbane, a na to zwracam szczególną uwagę. Chętnie odniosę się do powszechnej opinii na temat jedzenia - przyznam, że są trochę przesadzone. Po tym co czytałam bałam się cokolwiek zjeść, ale... nie ma co narzekać! Da się coś wybrać dla siebie. Nie ma co spodziewać się kawioru i krewetek w tej cenie. Jeśli chodzi o napoje alkoholowe to polecam wino! Bardzo dobre aczkolwiek z resztą alkoholu już nieco gorzej... :) Faktycznie do morza nie jest bardzo blisko, ale kursuje darmowy busik proponowany przez hotel, więc z tym nie ma problemu. W hotelu organizowane są bardzo przyjemne imprezy - świetnie wyszło na przykład pool party z DJem :) Szczególnie chciałabym jednak zwrócić uwagę na fantastycznych animatorów! Pozdrawiam serdecznie Sandrę i Damiana - bardzo zaangażowani w swoją pracę! Dbają o atmosferę nie tylko w otoczeniu dzieci, ale również wśród dorosłych. Dzięki nim świetnie bawiły się dzieci, ale także dorośli. Polecam hotel Diagoras oraz cały ich zespół, a także ekipę 7Islands! Pozdrawiam serdecznie :)

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, alicejasiszczak
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018

Plusy:
- Czyste, bez zarzutu pokoje - sprzątane przez panie sprzątaczki, wymieniane ręczniki (w pokoju TV, lodówka).
- Klimatyzacja
- Miła obsługa, animatorzy.
- Trzy baseny, w tym jeden praktycznie nieużytkowany, więc nam z chłopakiem to bardzo pasowało ;)
- Kursuje bus spod hotelu na plażę i z plaży do hotelu (zaopatrzcie się w stopery w uszy, pan kierowca słucha muzyki chyba na maxa, a głośniki nad głowami). Generalnie ta plaża jest piaszczysta i normalna.. szału nie ma.
- Pyszne, soczyste arbuzy i ogólnie owoce na stołówce
Minusów niestety będzie więcej:
- Lokalizacja! Na przedmieściu. Wszędzie daleko. Do centrum jeszcze się dojdzie pieszo, ale już na jakąkolwiek plażę zapomnij (z hotelu do zatoki Anthony'ego Quinna 15€).
- Jedzenie! Tragedia.. za te pieniądze to po prostu nieporozumienie. Jajecznica słodka, lody okropne (czuć proszek - wyplułam!), ciągle to samo. Przekąski? Ciastka - każde z cynamonem (osobiście nie lubię).
- Napoje.. hmm... Cola, obok Coca Coli to nawet nie stało - nie da się pić, aż gryzie w gardło :/ Zresztą tak jak wszystkie soki i koktajle :/ Cały czas piłam tylko wodę i piwo, bo tylko to dało się przełknąć. Piwo oczywiście rozwodnione, ale smaczne.
- Polecam wstać wcześniej, położyć ręcznik na leżaku przy basenie (głównym) i iść na śniadanie, w przeciwnym razie inne osoby to zrobią i ... cały dzień na słońcu? :D Bo parasoli mało.
Generalnie napiszę tak, można pojechać, ale ja bym nie poleciła i na pewno nie wrócę.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Adrianka K