Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko było naprawdę super. Nie można się do niczego przyczepić nawet na siłę. Bardzo blisko morza, pokoje sprzątane codziennie, bardzo dobre jedzenie. Rewelacyjni animatorzy Chiara, Anna, Marika, Vincenzo, Mario, Matteo thank you guys

Dziękujemy, marcinos_33
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NikosD778, General Manager, Dessole Olympos Beach ResortOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dear SirMadam. We thank you for choosing our Hotel for your Holidays. Your review regarding our Hotel Facilities and services is great .
yours sincerely
The Dessole Olympso Beach Team

Zrecenzowano: 9 września 2018

Spędziliśmy w hotelu fantastyczne 11 dni. I grzechem byłoby mówić o nim coś złego.
Pokoje bardzo czyste, sprzątane codziennie , dla klientów Itaki z widokiem na morze, mebelki podniszczone lecz nie rozpadające się, ale nie o pokój w dobrych wakacjach chodzi. Dodatkowo sejf i dobrze działająca klimatyzacja. Łazienka czysta , ręczniki wymieniane codziennie... zniszczenia są ale na moje oko zrobione przez "super wymagających turystów" nie wpływające na jakość sanitarną. Kuchnia ach ta kuchnia ... w ostatnie dni nie wiedzieliśmy co jeść bo byliśmy już tak objedzeni. Kawa do bólu od rana do wieczora , all do 1 w nocy. Basen czysty i wcale nie taki mały, leżaki dostępne czy to przy basenie czy plaży. Ręczniki plażowe darmowe z wymianą co 2 dni. No i wreszcie animatorzy i ich programy. Dziękujemy : Tommaso, Dominika, Artur, Karla, Kristina, Enrico,Emma.( Informacja do ich szefów: należy im się po 500 euro premii !!!) Dzięki nim spędziliśmy wakacje z uśmiechem na twarzy. Warto wspomnieć o Nataliach i Kasi z restauracji które były bardzo pomocne dla polskich gości. Reszta załogi hotelu na wielki plus zawsze uśmiechnięta i przyjazna. Muzyka nie tak głośna i częsta jak w niektórych komentarzach, nam jej nawet brakowało. A jeden mankament to windy które działają mało sprawnie według własnych niezrozumiałych zasad co może być uciążliwe dla osób starszych i mieszkających na wyższych piętrach.
Polecamy wakacje w Olympos Dessole !!!!!! Kasia Karol i Lena.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 79karolp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NikosD778, General Manager, Dessole Olympos Beach ResortOdpowiedź udzielona 10 września 2018

Dear Customer,we thank you heratly for taking the chance to review our Hotel and correctly pointed our advantages. The staff is honestly trying hard in order to offer the best possible services. The Animation is also there amusing all kind of people coming from differen.t European countries.
Looking forward to welcoming you again in Dessole Olympos Beach and in beautiful island of Rhodes.
with much appreciation and respect
the Hotel Manager
Nikos P.Dimitroulis

Zrecenzowano: 30 lipca 2018

Hotel- bardzo czysty, pokoje może niesą najnowocześniejsze, ale codziennie sprzątane, wszystko działało jak należy.Ręczniki w łazience wymieniane codziennie.Wszystkie pokoje oferowane w ofercie biura podróży itaka z balkonem i widokiem na morze.Hotel znajduje się w bardzo spokojnej okolicy około 15 minut spacerkiem od centrum miasta Faliraki.
Restauracja, jak na tak duży hotel działa bardzo sprawnie, jedzenie bardzo smaczne i dosyć duży wybór.Nigdy niezdażyło nam się, że zabrakło wolnego stolika.Jedzenie na bieżąco uzupełniane, także nawet parę minut do zamknięcia restauracji niebyło mowy, żeby czegoś zabrakło.
Plaża bezpośrednio przy hotelu, z dużą ilością darmowych leżaków dla gości hotelowych- bardzo czysta.Możliwość korzystania z darmowych ręczników hotelowych.Bar przy plaży oferuje smaczne przekąski-spory wybór ( frytki, dania mięsne, warzywa, owoce, ciastka, ciasta, lody-jednym słowem dla każdego coś).Jednak największym atutem tego hotelu jest personel.Wszyscy bardzo sympatyczni, uśmiechnięci.Każdy dokładał starań, aby goście w hotelu czuli się naprawdę jak we własnym domu. ( i to naprawdę nie jest przesada).Specjalne pozdrowienia dla Pana pracującego na wieczorne zmiany w barku przy basenie-potrafił poprawić humor nawet największym smutasom :-)
W hotelu dostępne są zajęcia prowadzone przez wspaniałą i energiczną grupę animatorów.Codziennie mini klub dla dzieci z kreatywnymi zajęciami, dla n ieco starszych aerobik i rożnego rodzaju gry.Wieczorami minidisco dla dzieci i Night Show.Jak narazie najlepsza grupa animatorów z jaką mieliśmy przyjemność się spotkać.Serdecznie wszystkich pozdrawiamy.
Jeżeli będzie taka możliwość to bardzo chętnie spędzimy swoje kolejne wakacje w tym hotelu.
Krzysiek i Sonia z córką Zosią.

Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, KrzysztofN516
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nikos D, Manager, Dessole Olympos Beach ResortOdpowiedź udzielona 31 lipca 2018

Dear Customer.Thank you for choosing our Hotel for your vacations in Rhodes and reviewing our Hotel.All services provided by a well educated and trained staff. Hotel is offering on daily basis different kind of kitchen-arts and thematic nights. Certified since 2017 with
ISO 22000 regardin Food & Beverage processing and serrving! The young Animation team is trying to amuse a public consisting of many nationalities! Hotel is really good for an enjoyable and relaxing Holiday! And the most important, somebody is always standing behind to hear your request or suggestion!
Looking forawrd to seeing you very soon.
with respect
sincerely!
Nikos P.Dimitroulis
Hotel Manager

Zrecenzowano: 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy przyjemność być w tym hotelu 11 dni. Polecam każdemu. Posiłki super, drinki pyszne, prywatna plaża, obsługa świetna! Najlepsi animatorzy ze wszystkich moich wyjazdów. Codziennie masa atrakcji, wieczory niezapomniane dzięki Dominice, Arthurowi, Tommaso, Karli i Kristinie!!! Konkursy, disco, commedy show, siatkówka, Boccia, super zabawa!!!
Pozdrawiam Animatorów!!!

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Tomasz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nikos D, General Manager, Dessole Olympos Beach ResortOdpowiedź udzielona 24 lipca 2018

Dear customer.Thank you for your time to review our Hotel.Your comments are extremely valuable to us. It;s our pleasure to welcome such clients ,who respect and recognise our efforts It gives us much strength to go more powerful in the future.
Everybody is working on that -Staff,Animation team,Reps in order to rovide the best possible services.
thanks a lot for your comments
the Hotel Manager .

Zrecenzowano: 10 lipca 2018

Hotelarz ,który prowadzi ten obiekt działa jednostronnie czerpie zyski ale zapomniał zupełnie o remoncie.Trzy gwiazdki i to tylko za bliskość plaży ale z pewnością nie cztery.
Przejrzyjcie zdjęcia ,biuro podróży Itaka z którym byłam w tym hotelu reklamuje go jako zadbany...
Hotel wszystko ma stare wiekowe tak jak został zbudowany w latach 80-90 tak wygląda dalej czyli meble okładziny itp,jedyna zmiana to drzwi główne nowsze.
Obsługa mega niesympatyczna,trzeba przypominać o sprzątaniu pokoju,wymianie ręczników,Zapłaciliśmy za przedłużenie doby hotelowej ale nie odnotowali tego i drzwi były zablokowane musieliśmy przypominać na recepcji.Generalnie jakakolwiek prośba w recepcji czy zapytanie o autobus,taxi wzbudzała poirytowanie i ewidentnie widać ,że pracownicy nieprzychylni.Restauracji nie ma to zwykła stołówka ,my byliśmy w czerwcu więc nie było wielkiego tłoku ani problemów z miejscem.Basen nieduży ale nam wystarczał bo w pobliżu morze z kamienista plażą.Barmani różni, w dzień miła Greczynka w barze odmierzająca miarką ilość alkoholu,od 17 bardzo nieuprzejmi starsi Grecy którzy alkohol chyba dla siebie zbierali bo klienci dostawali go minimalnych ilościach plus dużoooo lodu.Była bijatyka pijacka po 23 Rosjanin wszedł pijany do basenu ,póżniej bił się z innymi gośćmi,obsługa długo nie reagowała,patrzyli się bezradnie z boku.Animacje raczkujące jak ktoś nie lubi to dobrze jak lubi to nie skorzysta.Jest grupka chyba 4 osób młodych które uczą się dopiero.Przez tydzień tylko raz była osoba zatrudniona do puszczenia wieczornej muzyki i tyle,żadnych firm zewnętrzych z przedstawieniami.W czerwcu klub dla dzieci nie działał.Brak wakacyjnej atmosfery a szkoda.
Reasumując nie polecam nie czuliśmy się tam dobrze ani my ani znajomi,są inne hotele które Was napewno lepiej ugoszczą.

Termin pobytu: czerwiec 2018
3  Dziękujemy, AsiaMG
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NikosD778, General Manager, Dessole Olympos Beach ResortOdpowiedź udzielona 23 maja 2019

Dear Sir,Madam,
we thank you very much for your vandid review of your stay during July of 2018 at our Hotel.Your feedback is extremely valuable to us, as we strive to improve with each and every stay. I greatly appreciate your coimments about aspects of the room that need updating. It;s a pleasure o announce that we alllready made some upgrades to the property and still going on for further actions in the near future.
In taking great care of our charming Hotel,our main priority is to be able to offer a very well maintained and comfortable atmosphere. I hope that I can convince you to change your mind about another visit to our property.
If you wish to contact me personally ,please address to following E-Mail: nikos.dimitroulis@dessolehotel.com
If you would willing to give us a chance to turn your experience around. It would be such a pleasure to personally welcome you to our improved Dessole Olympos Beach.
with much appreciation
The Hotel Manager