Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czytam te recenzje i jestem w szoku... Nie wiem co niektórym nie odpowiada

Spędziliśmy w hotelu 10dni.
Mieliśmy rodzinny pokój, balkon, łazienkę

Apartament bardzo czysty, pościele, ręczniki wymieniane codziennie.

Jedzenia od groma. Każdy coś dla siebie znalazł. Obsługa bardzo miła i pomocna

Świetna załoga która zajmowała się animacja. Mają od groma energii i są bardzo przyjaźni

Jeśli ktoś ma problem z porozumiewaniem się po angielsku, są dwie dziewczyny z Pl.

Dla mnie 10* na tak

Koniecznie musimy tam wrócić

Dziękujemy, 36ewelinaw
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Świetna organizacja w restauracji, kierownik restauracji najwyższa ocena. Świetny aquapark. Dobre i różnorodne jedzeniem, najlepiej oceniam wypiekaną pizze i dużo lekkich posiłków sałatki, ryby. Czystość w hotelu i w pokojach bez zastrzeżeń. Jedyny minus - część pokoi do generalnego remontu.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach przy scenie głośno do późnych godzin
Dziękujemy, 117jacekw
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

zacznę od tego, że zapłaciłem za ten urlop naprawdę sporo. Po prostu wychodzę z założenia, że lepiej dołożyć niż się potem stresować i denerwować. Niestety nie udało się. Ten hotel nie ma nic wspólnego z czterema gwiazdkami !! Krótko po kolei. W pokoju czteroosobowym były dwa krzesełka. Okno w łazience odrapane, pordzewiałe (zdjęcie w załaczeniu), ręczniki mooocno sprane i poszarpane (zdjecia w załaczeniu), mrówki w łazience. Telewizor LCD w formacie 4;3, ludzie do ogródków działkowych już takich nie chcą. 12 programów z których cztery odbierały bez śnieżenia. Ale to oczywiście na urlopie nie jest takie ważne. Największym minusem było jedzenie. Przez 10 dni praktycznie to samo. Wybór średni albo nawet gorzej. Na śniadanie codziennie te same gatunki wędliny takiej sobie jakości, bekon (całkiem niezły),oczywiście jajka, ser żółty, etc. Wydawać by się mogło, ze całkiem ok, ale po kilku dniach masz już tego dosyć. Nie było ani razu twarożku, sera białego. Mleko dla dzieci tylko zimne. Na obiad i kolację tylko jedna zupa - zawsze o konsystencji mocno rożcieńczonego kremu, do zasypania pokrojonym czerstwym pieczywem. Kolacje tylko na ciepło, bez kawałka wędliny, sera. Spory wybór niezłej pizzy, ale trudno przez 10 dni jeść ją dwa razy dziennie. Z owoców tylko arbuzy i jabłka były naprawdę smaczne, bo brzoskwiniami, nektarynkami czy kiwi można by gwoździe wbijać. Wybór słodyczy do posiłków bardzo ubogi - dwa rodzaje ciasta, dyżurna galaretka i pudding, jakieś sałatki owocowe z puszek. Gdybym tyle za ten urlop nie zapłacił i był tam tylko kilka dni, to pewnie bym tak bardzo nie narzekał. Do herbaty, kawy, słodyczy łyżeczki plastikowe jak w przydrożnym barze !!! Takie to 4 gwiazdki. Wszystkie napoje, drinki niezależnie czy w barze głównym czy w barkach basenowych serwowane wyłącznie w plastikowych kubkach. Aha, pierwszy raz spotkałem się w hotelu, że nie można było za kaucją pobierać ręczników plażowych. Pani w recepcji powiedziała mi, że mogę sobie iść do sklepu i kupić !!! Woda w basenie mocno naładowana chemią. Na koniec plusy (bo takie też były). Dobre położenie - pięć minut spaceru do ładnej, piaszczystej plaży, 10 minut do centrum miejscowości Faliraki. No i park wodny - prawdziwa frajda dla dzieciaków.

Dziękujemy, krzysztofkrzysztof
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Czytając recenzje umieszczone w sieci leciałam z mieszanymi uczuciami- niepotrzebnie.

Recepcja/serwis sprzątający/ obsługa w restauracji - personel tam pracujący uśmiechnięty, miły i pomocny.

Pokoje- trafiłam do pokoju dwuosobowego usytuowanego przy aquaparku. Głośno od godz 10-18 kiedy działa aquapark, później cisza i spokój. Jako ze byłam na wakacjach z 8-letnim dzieckiem nie przeszkadzało mi to w ogóle. W pokoju lóżko małżeńskie + lóżko jednoosobowe, lustro, toaletka, mały telewizor (dla mnie bez znaczenia nie używałam ani razu), duża pojemna szafa, sejf, mała lodowka, klimatyzacja sterowana indywidualnie. Spory balkon ze stolikiem i krzesłami. Łazienka mała, z wanna. Pokój czysty, codziennie dokładnie sprzątany. Z wymiana ręczników nie ma problemu. W ciagu 7-dniowego pobytu, ręczniki wymieniane 3-razy bez jakiejkolwiek prośby.

Jedzenie smaczne, zarówno na śniadanie jak i kolacje (pyszna pizza), w wystarczającej ilości, każdy znajdzie coś dla siebie. Spory wybór dań dla dzieci. Stoliki z brudna zastawa sprzątane odrazu.
To co trochę mnie drażniło to ogromna ilość plastiku (kubeczki) zużywana w hotelu.

Aquapark super, duża ilośc atrakcji dla małych i większych napewno nikt nie będzie się nudził. Na duży + ratownicy, którzy naprawdę wiedza po co tam są i co należy do ich obowiązku.

Plaza średnia, piasek - żwirek ciemny. Woda ciepła i czysta:)dobra infrastruktura. Jako ze mój syn nie przepada za kąpielami w słonej wodzie nie korzystaliśmy z niej za bardzo. Jednak jeśli ktoś myśli o białym piasku i lazurowym kolorze wody to niestety nie w tym rejonie.

Dziękujemy, kinka222
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

pobyt 24.06-05.07.2019
Hotel na pewno nie zasługuje na cztery gwiazdki (porównuje do hoteli na Krecie i Kos )- brak boya hotelowego , kelnerów podających napoje przy kolacji, szklanek przy posiłkach , a także często czystych talerzy, brudno, leżaki zużyte, często podarte , tak jak parasole. Nie widziałam , żeby baseny były czyszczone, a czystosć wody kontrolowana. Baseny małe i płytkie.
Park wodny to jedyne fajne miejsce w tym hotelu.
Jedzenie monotonne, mało owoców. Pizza faktycznie dobra.
Do morza niedaleko , woda krystalicznie czysta , plaża piaszczysta, drobny żwir przy wejściu do wody , dalej dno piaszczyste.
Na dzień dobry dostałam pokój o standardzie przydrożnego motelu ,z karaluchami. Po interwencji został wymieniony na pokój nadający się do zamieszkania.
Blisko do Rodos, autobus spod hotelu jeździ co 20 minut
Hotel preferowany przez Anglików.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje przy akawaparku są nowsze i czystsze.
1  Dziękujemy, MargoBil