Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Sam hotel znajduje sie ok 20 minut od lotniska. Przy zameldowaniu jest mozliwosc za doplatą dostać pokoj z prywatnym basenem, my skorzystaliśmy z tej opcji i każdemu polecam, coś fantastycznego!. Okolica spokojna niedaleko sklepy i restauracje. Na terenie hotelu 3duze baseny, bezpośrednio przy hotelu plaża z bezpłatnymi leżakami. Jeśli chodzi o posiłki jedzenie bardzo dobre, przez cały dzień serwowane gofry,naleśniki,kebab i przepyszna pizza przygotowywana na bieżąco. Koniecznie trzeba odwiedzic restauracje , polecam włoską. Świetnie wieczory z animacjami i wszystko odbywa się na świeżym powietrzu. No i personel hotelu BAJECZNY, wszyscy uśmiechnięci i pomocni. Jak do tej pory najlepszy hotel w jakim byliśmy. Bardzo dziękujemy!!

Dziękujemy, Agnieszka N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michalis S, General Manager, Mitsis Faliraki Beach Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dear Agnieszka N,
Thank you for giving us a perfect rating and for recommending our hotel to other travelers. Your appreciation is our greatest gift, I am grateful to learn that you felt comfortable while being accommodated with us and you had a fabulous time at Mitsis Faliraki Beach Hotel. It is pleasant to read that you enjoyed our alternative food variety, our animation team’s schedule, as well as our rooms and our staff’s friendly and attentive services provided. I will sincerely forward your positive feedback to the whole team. Should you plan any future trips to our sunny island we would be more than happy being your hosts again.
Warm regards from Rhodos,

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właściwie dopiero wróciliśmy, więc na bieżąco:)
Mieliśmy pokój z widokiem na morze na drugim pietrze, widok jak na załączonym zdjeciu. Z balkonu mogliśmy oglądać wieczorne animacje :)
Pokoje małe, tym bardziej że mieliśmy wstawione dodatkowe łóżko dla dziecka, ale dzieki temu że lustro było prawie na całej ścianie wydawał sie przestronny. Pokój był ładny i czysty, codziennie sprzątany, reczniki hotelowe i plażowe codziennie wymieniane, minibarek w pokoju codziennie uzupelniany ( male wino, 2 piwa, cola , fanta, sprite, woda gazowana i 2 wody niegazowane), w pokoju zestaw do parzenia kawy i herbaty, zestaw płynów do kąpieli, kapcie i szlafroki, darmowy sejf na klucz.
Piękny hol przy recepcji i bardzo miła obsługa w calym hotelu.
A więc restauracja głowna... duzo jedzenia, duzy wybór, jeden maly minus - nawet jak nie bylo pełnej sali gosci trzeba czekac na przydział stolika i zeby zamówić napoje ( do obiadu i kolacji nam to nie przeszkadzalo) natomiast czasem przy sniadaniu zanim Pani zapytała co do picia i zanim przyniosła to zdarzalo sie ze konczylismy sniadanie. Dodatkowo bylo 5 restauracji a la carte, jedzenie PYSZNE w kazdej restauracji ( duzo tego jedzenia ), obsluga dbała o nas, zdarzało się że mąż jeszcze nie dopił piwa a już pytali czy donieść, desery przepyszne. Do restauracji trzeba się zapisywać, z każdej można skorzystać raz.
Bar przy basenie- sympatyczni barmani, pyszne drinki, przy basenie znajduje sie takze snackbar czynny do 1 badz 2 w nocy, w barze sa naleśniki na slodko i slono, gofry ,hot dogi, tortille, tosty, lody (18 smaków) i mnóstwo ciast, ciasteczek, deserów.
Bar byl takze plazowy, na plazy lezaki i parasole darmowe, plaza piaszczysta z piaszczystym wejsciem do morza.
Przy basenach zawsze mozna bylo znalezc wolne leżaki.
Odbywalo sie takze grillowanie orzy basenach, mnóstwo atrakcji dla dzieci, brodzik dla dzieci, 2 zjezdzalnie dla maluchow i jedna duza. W basenach ciepla woda.
W hotelu fotograf u ktorego mozna zrobic super sesje zdjęciową.
Polecam, napewno na wiosne wybierzemy sie do hotelu z sieci MITSIS

Dziękujemy, karolinag410
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michalis S, General Manager, Mitsis Faliraki Beach Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Dear Karolina G,
Thank you for giving us a perfect rating and for recommending our hotel to other travelers. I am delighted to hear that we met your expectations and you enjoyed our entertainment program, our alternative food choice and the room’s amenities and our staff´s attentive service as well. With great pleasure I will forward your gratitude to all team members. I am looking forward to having you again as guests in our hotel.
Kind regards from Rhodos,

Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Spędziłam w hotelu tydzień. Super obsługa hotelu, pani Diana z Guest Relation bardzo mila i pomocna. Otrzymaliśmy fajny pokój. Plaża jest przy hotelu. Jedzenie bardzo smaczne mogliśmy skorzystać również z restauracji a la cart.

Dziękujemy, Kurkawodna1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michalis S, General Manager, Mitsis Faliraki Beach Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 25 lipca 2019

Dear Kurkawodna1,
Thank you very much for choosing the Mitsis Faliraki Beach Hotel for your holiday. I’m very glad you had an excellent time with us and enjoyed our attentive guest service. Your compliments about our staff are very much appreciated and it will be my pleasure to pass them onto my colleagues, especially to Diana. Further it’s pleasant to read that our large food and drink variety, the hotel’s beach and the room’s facilities completely met your needs. The whole team of the Mitsis Faliraki Beach Hotel would be more than happy to welcome you again in the nearest future.
Warm regards from Rhodes,

Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Cudowny pobyt w wysokiej klasy hotelu, gdzie wszystko było na najwyższym poziomie, polecam wszystkim poszukującym wygody i luksusu ale także dobrej zabawy.
Uprzejmość i profesjonalizm obsługi na najwyższym poziomie, również kompetencje

Dziękujemy, Dominika P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michalis S, General Manager, Mitsis Faliraki Beach Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 24 lipca 2019

Dear Dominika P,
Thank you so much for your highly appreciated feedback and for being our guest! Your kind words delight us and motivate us to keep our service quality in a high standard. Our guest’s satisfaction is our highest priority and we are happy that we could offer you a memorable stay in Mitsis Faliraki Beach Hotel. The whole team would be more than happy to welcome you back in the nearest future.
Best regards from Rhodos,

Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Spędziłam tu wspaniały czas z synem. Komfort, piękne otoczenie i wysoki poziom obsługi - czuliśmy się tu jak w raju. Prywatna plaża idealna - szeroka, piaszczysta, z łagodnym zejściem w morze, do dyspozycji leżaki i parasole. Bezpośrednio przy plarzy możliwość skorzystania z wodnych atrakcji dla miłośników mocnych wrażeń. Pomadto, do dyspozycji gości są również 3 baseny, oraz brodzik dla dzieci, różne zjeżdżalnie (11-latek był zachwycony). Leżaków przy basenie nigdy nie zabrakło. Obsługa miła, uśmiechnięta - animatorzy, kelnerzy, barmani bardzo serdeczni. Dzięki nim każdy może poczuć się tu naprawdę wyjątkowo. Jedzenie - duży wybór, kuchnia z całego świata, dania ciepłe i całe mnóstwo zimnych przekąsek. Może nie są zbyt przyprawione, ale do dyspozycji jest cała masa przypraw, więc można sobie dogadzać i doprawiać wedle upodobań. Do kolacji obowiązuje strój koktajlowy. Na początku mnie to deprymowało, ale rzeczywiście zapewnia to komfort i kulturę posiłków. Ponadto, bardzo fajny zespół animatorów. Animatorzy doskonale nawiązują kontakt z dziećmi, z dorosłymi. Szczególnie polecam poranny streching i zumbę w morzu oraz wieczorne programy - pokazy cyrkowe, akrobatyczne, koncerty coverowe i operowe. Na terenie hotelu pomyślano o wszystkim. Jest mnóstwo detali, poprawiających komfort, np. stoły do gry w karty, salon gier dla dla dzieci. W łazienkach i przy restauracji - podajniki z płynem do dezynfekcji rąk. Krem do rąk w każdej łazience. Przy basenach bardzo komfortowe i czyste toalety. Wokół basenów dużo zieleni, możliwość opalania się w słońcu, ale jest też opcja wypoczynku w cieniu drzew, pod baldachimami i parasolami. Hotel jest też blisko pasażu z klubami muzycznymi, sklepikami z pamiątkami itp.

Dziękujemy, Agata D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michalis S, General Manager, Mitsis Faliraki Beach Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 21 lipca 2019

Dear Agata D,
Thank you so much for providing us with your wonderful review about your recent stay at the Mitsis Faliraki Beach Hotel. We are glad to read that we could exceed your expectations while staying with us, especially with our impeccable service, the animation team’s activities, our alternative food & drink choice and our entertainment program and direct beachfront location as well. It would be a great pleasure to welcome you back in the future offering you again our best service!
Warm regards from Rhodos,