Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Pokój w hotelu jaki dostaliśmy spełnił nasze oczekiwania, była klimatyzacja dostępna całe dnie, duży prysznic, osobna ubikacja. Jedynym minusem było brak szafy, gdzie moglibyśmy rozpakować walizki, ale sobie poradziliśmy. Obsługa w hotelu super, barmani, restauracja oraz panie sprzątające. Posiłki smaczne, ale czasami monotonne śniadania. Minusikiem były wieczne galaretki na deser, ale co kto lubi. Nam posiłki smakowały. Animacje trochę nie spełniły naszych oczekiwań, też się powtarzały. Ale prowadzący mili i uśmiechnięci. Trochę trzeba maszerować do morza, ale warto. Polecamy przewodnika wycieczki objazdowej z biura Rainbow, Pani która z nami spędziła ten dzień była rewelacyjna.

Dziękujemy, Natalia S
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Hotel znajduje się w cichej okolicy, do centrum Faliraki jest z 15-20 minut piechotą, do plazy kamienkstej z 10 min, a do piaszczystej z 20 min. Z czego polecamy w drugą. Pokój dostaliśmy w nowszej części co było dużym plusem, ponieważ pokoje były nowe. Jedynym minusem może być brak szafy jak we wcześniejszych opiniach, bo do zaaranżowania jest tylko 6 wieszaków. Pokoje sprzątane codziennie. Jedzenie słabe. Śniadania monotonne, lunch tak samo. Jakieś rozmaicenia mogły znaleźć się na kolacji. Ale tez bez większego polotu. Napoje w opcji all inclusive tez bez szału, po czasie miałam wrażenie, ze po prostu śmierdzą one lub naczynia. Basen duży, z dużą ilością leżaków jednak o 10 godzinie każdy był już zarezerwowany. Na miejscu działa grupa animatorów. Nie byli w żaden sposób nachalni co daje duży plus. Jednak jak ktoś chce poleżeć w spokoju na basenie to w hotelu Lymberia mu się nie uda, bo muzyka jest bardzo głośna. Reasumując. Duży plus za nowe pokoje. Minus to jedzenie, napoje i odległość na plaże lub centrum dla kogoś kto nie lubi w upał pokonywać dużo km. Osobiście nie wróciłabym drugi raz do tego hotelu.

Dziękujemy, Zuzanna M
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Hotel słaby mało leżaków czasami brakowało. Klimatyzacja słabej jakości. Hotel zachęcał do wypraw po wyspie i spędzaniu czasu na mieście. Jedzenie ok. pokój nic specjalnego toaleta tragiczna. Kanalizacja fatalna.

Wskazówka dotycząca pokoi: trafiłem na fatalny pokój
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, k g
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Wybierając hotel kierowałam się ceną i opiniami. Wiedziałam czego się spodziewać po 3,5 gwiazdkowym hotelu, a jednak byłam pozytywnie zaskoczona. Myślę, że decydujący wpływ na moją ocenę miała obsługa hotelowa oraz rewelacyjny team animacyjny, ale od początku. Pokój superior, ładny, czyściutki, ale bardzo mały. Zaskakuje brak szafy, ale można sobie poradzić. Walizki wyjechały na balkon i było ok. Wyżywienie smaczne, dość urozmaicone, jednak czułam pewien niedosyt wynikający z małej ilości lokalnych produktów jak feta czy oliwki serwowane jedynie podczas obiadu. Na mały minusik zasługuje również konieczność wychodzenia po napoje do obiadu i kolacji do baru przy basenie. Zdecydowanie lepiej by się tu sprawdziły dystrybutory. Obsługa hotelowa to zdecydowany plus hotelu, przemili kelnerzy, obsługa baru czy recepcji, jednak na największe laury zasługuje zespół animacyjny. Momo, Ola i Vita to super team. Codziennie aqua aerobic, gimnastyka, różnorodne konkursy jak rzutki, tenis stołowy, mini golf, zabawa z balonami a wieczorami inne atrakcje. Dla dzieci mini disco, które moja córka pokochała. Rezydenta nie mogę ocenić bo na oczy nie widziałam. Położenie hotelu, troszkę na uboczu. Dojście do plaży jakieś 15 minut. To samo jeśli chodzi o centrum Faliraki, Zdarzyło mi się włączyć nawigację gdy się zapędziłam w nieznane tereny :) Plaża ładniejsza po prawej stronie, ta w Faliraki bardziej zatłoczona. Natomiast polecam wycieczkę do Zatoki Anthonego Quinna. Piękne widoki, krystaliczna woda. Zatoka oddalona od hotelu o 2 km, natomiast idzie się sporo pod górę. Sport i rozrywka opisane powyżej, tak jak i atrakcje dla dzieci. Zespół animacyjny dawał radę :)

Dziękujemy, NulaiNati
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Piękny hotel położony niedaleko od plaży, obsługa bardzo miła i życzliwa. Posiłki przygotowane tak, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przy hotelu basen, na którym codziennie odbywają się ćwiczenia, gry i zabawy. Pokoje nowoczesne i klimatyzacja. Za niewielką opłatą można zagrać w bilarda,ping ponga i mini golfa. Animatorzy - Ola i Momo - wykonują świetną robotę i rozbawiają wszystkich mieszkańców. Polecam!

Dziękujemy, Agnieszka S