“Super knajpka😊”

Jack Daniel's Friends By Smokey Joe's
Nr 3 wśród 133 Restauracje (Faliraki)
Kuchnie: Amerykańska, Grecka, Pub-restauracja
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce dla znajomych i nie tylko. Ciekawy wystrój oraz super muza. Byliśmy z grupka znajomych na piwku. Poprosiliśmy o włączenie meczu , bez problemu został nam włączony. Polecam!!!

Dziękujemy, Alosz13

Zrecenzowano 10 października 2018

zamówiliśmy flagowego burgera Jack Daniel's - był niesamowity ! Duży, smaczny, soczysty i z wieloma dodatkami w środku i obok. Pycha !

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, KlaudiaK3774
Zrecenzowano 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Niesamowita restauracja, zdumiewająco dobre jedzenie, bezbłędna obsługa! Właściciele jak rodzina! Wystrój baru świetny, motor, auto w lokalu. Mały tarasik ze stolikami, bardzo klimatycznie

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Klaudia O
Zrecenzowano 2 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra i miła obsługa, jedzenie fantastyczne, zdecydowanie mogę polecić burgery i wyśmienity suflet z lodami

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Bartłomiej K
Zrecenzowano 16 września 2017 z urządzeń przenośnych

Od wejścia czuliśmy się bardzo dobrze. Pan kelner niesamowity. Ogarnia całą knajpek i organizuje miejsce tak, by każdy czuł się dobrze. Dla osób chcących obejrzeć tylko mecz wybierał małe, kameralne stoliki, a dla osób chcących zjeść wybierał stoły jadalne.
W dodatku jest uśmiechnięty, komunikatywny i bardzo fajny.
Jedzenie dobre. Ogromne porcje. Suvlaki podane z pita, sałatką, tzatzikami i frytkami. Ceny jedzenia przystępne.ww. zestaw suvlaki 10Euro. Ceny napojów ciut wysokie Ale jest duży wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie.
W JD jest kilka telewizorów. Pobicie spokojnie mogą obejrzeć każdy mecz KM.
Polecamy.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Saba F

Jack Daniel's Friends By Smokey Joe's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Jack Daniel's Friends By Smokey Joe's? Podziel się wrażeniami!