Zrecenzowano: 8 września 2019

Czyste małe pokoje,pojedyncze łóżka rozsowaja się non stop, bardzo słaba lokalizacja daleko do sklepów i morza i jeszcze pod górę , alkohol dostępny od 18 godziny na all-inclusive i szczerze ciężko to nazwać alkoholem!!!
Piwo 2%, wódka rozrabiana z wodą!!!!
Jedzenie smaczne ale mały wybór, śniadania masakra!

Jednym słowem :
NIE POLECAM!!!!

Dziękujemy, Alex K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Takis S, Ιδιοκτήτης, Venezia ResortOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dear Alex K

Thank you for taking the time to share your opinion here.

In regards to your points regarding hotel's location, we as hotel are 100% clear on where the property is located and at the same time we offer free transfer to and from the beach 3 times per day. Seems like the date you booked us you did not have the time to see where exacty our property is located.

As for the All Inclusive and drinks served, well we gave the program upon arrival ( as we always do to all our guests) where we clearly state that the drinks are local and hard spirits are served from 18:00-23:00 and not the whole day.

Your opinion is always respected and we as hotel do our best to satisfy all of our guests.

Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Hotel położony na wzgórzu, około 20 minut spacerem od centrum miasteczka. Składa się z kilku budynków. Z restauracji piękny widok na morze i okolice. Posiłki zawsze świeże, najsłabszym punktem jedzenia były śniadania. Obiady i kolacje bardzo smaczne, duży wybór zawsze mięsa, ryby, sałatki oraz różne dodatki. Desery również smaczne i duży wybór. Obsługa przemiła, uśmiechnięta i pomocna. Dobre piwo oraz wino. Baseny czyste, szczególnie polecam basen "Blue Lagoon", idealne miejsce na relaks.Pokoje wyremontowane, czyste, sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane codziennie. Brak ręczników basenowych, na szczęście w hotelu jest sklepik, gdzie można kupić ręczniki, pamiątki oraz produkty spożywcze. W hotelu wypożyczalnia samochodów, warto pozwiedzać wyspę. Hotel spełnił nasze oczekiwania, a nawet miło nas zaskoczył, jak na swoje 3 gwiazdki. Godny polecenia zarówno dla młodych osób, jak i rodzin z dziećmi.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Journey57612568182
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziliśmy 10 dni. Standard pokoju miło nas zaskoczył. Widać, że w 2018 roku odbył się gruntowny remont obiektu.Pokoje codzienne sprzątane. Jedzenie smaczne, jedyny minus to brak owoców. Widok z jadalni robi wrażenie. W ciągu dnia dostępne napoje oraz przekąski, zarówno zimne jak i na ciepło. Obsługa pracowita, pełen szacunek dla ich PRACY. Otoczenie hotelu przyjemne, miejsca przy basenach zarówno w słońcu, jak i w cieniu. Każdy znajdzie dla siebie miejsce. Hotel to dobra baza wypadowa. Mieliśmy wypożyczony samochód z zewnątrz, jednak w hotelu także jest taka możliwość. Z pewnością można polecić go parom, a także rodzinom z dziećmi.

Dziękujemy, Edytaaaaa
Zrecenzowano: 22 października 2018

Pobyt pierwszy tydzień października 2018.
Hotel znajduje się 2km od centrum Faliraki i plaży,do Anthony Quinn Bay jest 3,8km.Lokalizacja na wzniesieniu,co daje widok na morze oraz rozświetlone Faliraki nocą.Na plażę 3 razy dziennie kursuje darmowy bus hotelowy.
Pokój z balkonem (w budynku z pokojami 401-436) ładny, zadbany i czysty,sprzątany codziennie.Na wyposażeniu znajduje się klimatyzacja,tv,suszarka,czajnik elektryczny,2 szklanki,2 kubki oraz lodówka i sejf który jest dodatkowo płatny.
WiFi w pokojach-za dopłatą,w lobby bezpłatnie.
Na terenie hotelu znajdują się 3 poziomy z basenami i leżakami,2 mniejsze baseny obok przystosowane są dla dzieci.Na 2 poziomach znajdują się bary przy basenach,serwujące w godz.10.00-18.00 dla opcji all inclusive- kawę,wodę,soki,piwo,wino oraz w wybranych godzinach przekąski i lody.
Jeżeli chodzi o posiłki w głównej restauracji to są zróżnicowane i dobre,desery bardzo dobre.Chyba jedynie wybór opcji na śniadanie się powtarzał.
Goście hotelu widoczni byli głównie niemiecko oraz angielskojęzyczni,z Polski obecnych w tym terminie kilkanaście osób.
Obsługa hotelu miła i pomocna.
Jeżeli chodzi o pogodę na początku października,była wręcz idealna.Poza pierwszym dniem gdy do 16.00 przeszły lekkie burze i było 24C,pozostałe dni słoneczne z lekkim wiatrem i temperaturami 26-28C.
Po zapoznaniu się z centrum Faliraki,koniecznie należy wybrać sie nad zatoki Ladiko oraz Anthony Quinn położone kilkaset metrów od siebie a ok 2km od centrum Faliraki.Widok tam zastany robi naprawdę konkretne wrażenie,ciężko opisywać-to trzeba zobaczyć.
Podsumowując,Venezia Resort był bardzo dobrym wyborem i po swoich doświadczeniach śmiało mogę polecić ten hotel.Wiadomo różnie bywa,widziałem tu i negatywne opinie,ja jednak uwag nie mam i pobyt w Venezii oceniam na duży plus.

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Jurek K
Zrecenzowano: 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Aktualnie przebywamy w hotelu Venezia i wszystkim polecam wypoczynek w tym hotelu. Wybierając hotel na wakacje obawialismy się negatywnych ocen, ale po przyjeździe tutaj jestesmy bardzo zdziwieni tymi opiniami. Hotel bardzo czysty, pokoje zadbane z widokiem na morze i baseny. Pokoje codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki oraz pościel. Jedzenie różnorodne, przysmaki kuchni greckiej, każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel faktycznie jest na uboczu, ale spacer do centrum bądź morza nie sprawia żadnego kłopotu, a dla leniwych - bus który kursuje na plażę i z plaży kilka razy w ciągu dnia. Jest to dopiero połowa wyjazdu a my jesteśmy bardzo zadowolenie, opaleni, wypoczeci, najedzeni- zdecydowanie polecamy to miejsce

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl