Świetne miejsce

Polecam odwiedzenie tego miejsca, pyszna kawa, dobra muzyka. Szczególnie polecam pójść do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
ola_woj1
Romantyczne i ciekawe miejsce

Zrecenzowano: 14 października 2018
Małgorzata W

Zrecenzowano: 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Od tego ciekawego miejsca dzielił nas z hotelu zaledwie 20 minutowy spacer. Podczas spaceru mogliśmy podziwiać piękną panoramę całych Faliraki wraz z wybrzeżem. Na miejscu czekała na nas piękna, wystrojona w różnego rodzaju kosmiczne elementy kawiarenka. Samo oczekiwanie w niej na pokaz gwiazd w obserwatorium, które mają miejsce o pełnych godzinach, jest już ciekawym doświadczeniem. Gorąco polecam. Super miejsce na spędzenie magicznego wieczoru.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Małgorzata W
Zrecenzowano: 25 września 2018

Na plus:
- dobry dojazd i bezpłatny parking
- bezpłatne wejście
- całkiem niedrogie ceny jak na Rodos
- cisza jaka panuje w ogródku wieczorami i wygodne kanapy pozwalają się zrelaksować dużo bardziej niż w innych miejscach na wyspie
- możliwość obserwowania gwiazd za 4 euro przez 40 minut
- możliwe, że dałbym lepszą ocenę, ale nie miałem okazji pooglądać gwiazd i byłem tam tylko raz, jeśli mi się tam w przyszłości spodoba to dam wyższą ocenę

Na minus:
- lokal jest czynny od 18 do bodajże 23ciej, ale od 22giej nie podają już ciepłych napojów, więc jak ktoś chce zamówić chociażby kawę, musi się tam wybrać wcześniej
- jeśli niebo jest chociażby lekko zachmurzone efekty oglądania gwiazd są słabsze
- obsługa mnie nie zachwyciła, bo pojawiliśmy się przed 22gą, ale Pani obsługująca stała obok naszego stolika i zamiast przyjąć zlecenia zaczepiona przez jakichś zwiedzających straciła na nich kilka minut, w rezultacie przyszła do nas o 22:02 i powiedziała, że niestety już nie można nic zamówić ciepłego, bo 22 to 22, jakby to była nasza wina, że straciła czas na przypadkowych przechodniów

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, poszukiwacz85
Zrecenzowano: 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre drinki, piękne widoki i ciekawe miejsce. Wieczorem po drodze do astronomy cafe mozna podziwiac przepiękną panoramę oświetlonego Faliraki. Polecam skorzystać z wizyty w obserwatorium, gdzie właściciel - pasjonat astronomii przybliża gwiazdy i planety.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, dorisz432
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, warto wybrać się pod górkę i zobaczyć zatokę z góry a także obserwować gwiazdy.
Dobre drinki w normalnej cenie.
Pokaz gwiazd 45 minut za 4€. Warto

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, 73jacekk
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

Pyszna kawa i ciekawe miejsce . Dotarlam tam idąc ścieżką z zatoki Antoniego Quinna ( piękne miejsce). Codziennie od 21 po zachodzie słonca można obserwować niebo za jakąś niewielką opłatą. Niestety dwukrotnie tam wrócilam w tym celu własnie i dwukrotnie nie mogłam skorzystać bo kawiarenka jest czasem rezerwowana na wesele np. Radzę zadzwonić i się upewnić. Widoki cudowne.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, katarzyna696