“Super”
Desert Rose — recenzja

Desert Rose
Nr 2 wśród 113 Restauracje (Faliraki)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 29 września 2017 z urządzeń przenośnych

Nie ma co się dużo rozpisywać. Jest super. Porcja żeberek jak na zdjęciu, a smak nie do opisania. Ceny jak we wszystkich lolkalach obok, za to obsługa i jedzenie pierwsza klasa.

Dziękujemy, Sławomir K

Zrecenzowano 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

Mala, zwykla, niepozorna restauracyjka przy ruchliwej ulicy, a w środku...niemalże orgazm kulinarnyKnajpka zupełnie inna niż tradycyjne greckie taverny...troszkę bardziej nowoczesna, najlepsze żeberka na świecie, przepyszny makaron z owocami morza i zapiekane krewetki...byliśmy przez tydzień, codziennie...wszystko za kazdym razem baaardzo smaczne. Przesympatyczny service team.Polecam chociaż raz zajrzeć...

Euxaristoume poli, kales doulies

Karolina&Kostas

Dziękujemy, Karolina B
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 15 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam Miła i pomocna obsługa ,porcje ogromne.Bardzo smaczne sałatki i gyros-ładnie podane na desce. W szczególności polecam "menu" -pare pozycji podane w kolejności jak w menu!. Przepyszne domowe wino-również sporo i ceny przystępne. Bardzo polecam !

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 27 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu, na stolik nie czekaliśmy, na jedzenie normalnie. Bylismy specjalnie po 19 zeby zdazyc przed tlokiem.
Jedzenie super, ceny normalne.
Mix grill starczy dla 2 osob za 12 €. Jak narazie najlepsza restauracja ktora odwiedzilem w Faliraki.
Dostalismy w prezencie jeszcze deser.
Zdjecia mowia same za siebie.

Dziękujemy, Bartłomiej W
Zrecenzowano 18 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Smaczne ale zdecydowanie za długo czekaliśmy bo ponad godzinę na dwa dania. Pół godziny czekaliśmy na przyjęcie zamówienia, zdaje się że chyba o nas zapomnieli. Było smaczne ale obsługa nie jest dobra.

1  Dziękujemy, Ania S

Desert Rose — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Desert Rose? Podziel się wrażeniami!