“Bardzo smacznie”
Greek Spirit — recenzja

Greek Spirit
Nr 7 wśród 113 Restauracje (Faliraki)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 października 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzonko bardzo dobre szaszłyczki 1 klasa mięsko soczyste a nie suche na prawdę jeżeli ktoś jest w faliraki i ma ochotę zwiedzić kilka knajp to powinien ja na swojej mapie mieć

Dziękujemy, Marcin M

Zrecenzowano 20 września 2017 z urządzeń przenośnych

zupełnie przypadkiem trafiliśmy na fantastyczną kuchnię, gorąco polecam!
Dodatkowy plusik za menu w języku polskim :)

Dziękujemy, Anna J
Zrecenzowano 7 września 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja prowadzona w tradycyjny sposób, potrawy oraz jakość obsługi na bardzo wysokim poziomie. Potrawy Greek Spirit z menu zasługują na szczególne uznanie. Moge śmiało przyznać że jest to jedno z miejsc na Rodos które każdy powinien odwiedzić. Atmosfera oraz jakość potraw spowodowała że odwiedziliśmy restaurację wielokrotnie. Przy nastepnej wizycie na wyspie na pewno powrócę do tego wspaniałego miejsca oraz cudownych Ludzi. Gorąco poleam.

1  Dziękujemy, lukaszbednarski
Zrecenzowano 7 września 2017 z urządzeń przenośnych

Po przylocie na Rhodoes chcieliśmy spróbować typowej greckiej kuchni. Od Greków dowiedzieliśmy się, że jest to jedna z lepszych restauracji w Faliraki. Restauracja przerosła nasze oczekiwania. Potrawy przyrządzane w tradycyjny sposób były Wspaniałe. Czuliśmy się jak w domu, zadbała o to obsługa wraz z szefem restauracji. Wieczory greckie były wspaniałym przeżyciem, dzięki możliwości uczestnictwa w nich poczuliśmy się jak Grecy. Restauracja, obsługa i potrawy na najwyższym poziomie. Dziękujemy. Gorąco poleam.

2  Dziękujemy, Katarzyna S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Yiannis K, Ιδιοκτήτης, Greek SpiritOdpowiedź udzielona 13 września 2017

Dziękuję bardzo!

Yannis Koufos

Zrecenzowano 1 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bylismy z partnerka dwa razy ze wzgledu na zapiekane małże z serem feta w ktorych sie zakochałem, ale gyros i ser grillowany tez pychotka. Polecam

Dziękujemy, Rafal N

Greek Spirit — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Greek Spirit? Podziel się wrażeniami!