Faliraki

“Przepyszne”
Zorba's Taverna — recenzja

Zorba's Taverna
Nr 23 wśród 133 Restauracje (Faliraki)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Przepyszne jedzenie, wegetariański specjal szefa - najwyższa jakość warzyw, idealnie doprawione i zgrillowane. Oliwki i feta bardzo dobre. Po wszystkim dostaje się Raki, bardzo miła obsługa. Najlepsze co jadłam na Rodos. Polecam!!

Dziękujemy, Asiarrrr

Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne greckie jedzenie tak jak było napisane tak było:) polecam i jak tu kiedyś będę na pewno wrócę

Dziękujemy, 533edytap
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do zorbas taverna trafiliśmy przed wylotem do kraju. I szkoda... Szkoda że tak późno Wino, frappe, jedzenie bardzo dobre. Obslugiwała nas chyba właścicielka - pewien nie jestem ale było można wyczuć że jest mocno związana z taverna. Pani ładnie opowiadała o tym co mamy na talerzu. Owoce morza jak i tradycyjne dania wyśmienite. Na koniec dostaliśmy arbuzika. Polecam z całego serducha. Taverna na uboczu, poza ścisłym centrum. Można odpocząć od hałasu i zjeść coś, co jest przygotowane z serduchem.

1  Dziękujemy, projectarr
Zrecenzowano 10 października 2018

Podczas 7-dniowego pobytu w Faliraki, w Tavernie Zorba byliśmy ...6 razy :-) Na wejściu byliśmy bardzo mile zaskoczeni kartami menu w wielu językach, a przede wszystkim panującą tam rodzinną i przyjazną atmosferą. Potem było już tylko lepiej ! Jedzenie doskonałe a porcje naprawdę słuszne. Doskonały stosunek jakości do ceny, a pracujące tam osoby pomocne i bardzo przyjazne. Wszystko było naprawdę dobre, jednak jeśli odwiedzicie to miejsce koniecznie spróbujcie ich mousaki oraz Greckiego talerza ( na wielkim talerzu znajdziecie po trochu ich flagowych potraw, co pozwala na jednorazowe zaznajomienie się z greckimi przysmakami). PO PROSTU MIEJSCE DOSKONAŁE !

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, KlaudiaK3774
Zrecenzowano 8 października 2017 z urządzeń przenośnych

Kierowani recenzjami na Tripadvisor zawitaliśmy u Zorby. Szukaliśmy odpowiedniego miejsca na długo wyczekiwane owoce morza. Nasze oczekiwania zostały zaspokojone w 100%. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa gościnna i wesoła a w tle grecka muzyka. Polecamy!

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, koziorowskia

Zorba's Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zorba's Taverna? Podziel się wrażeniami!