Wypoczynek rewelacyjny. miło spędziliśmy czas, bardzo miłe osoby w recepcji szczególnie pani Mają, która zawsze służyła pomocą. Piękne widoki. Doskonale jedzenie. Nasz pokój był z pięknym widokiem na morze.

Dziękujemy, Agnieszka B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MitsisAlilaHotel, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Mitsis Alila Resort & SpaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dear Agnieszka B,

Thank you for your stay at the Mitsis Alila Resort & Spa. We are charmed to know you had an excellent stay and that our Staff left such a warm impression. Their desire to give every guest the best experience possible, down to the smallest detail, is something that makes us very proud. We can't wait to share your kind comments with them. We look forward to having the pleasure of welcoming you again soon.

Best Regards,
Mitsis Alila Resort & Spa.

Hotel zasługuje na te 5 gwiazdek z plusem. Pokoje bardzo nowoczesne, duże z widokiem na morze. Klimatyzacja bardzo mocna wręcz trzeba uważać żeby się nie przeziębić. Bardzo czysto, ręczniki wymieniane na bieżąco. Jeżeli chodzi o posiłki to nie do przejedzenia, niestety jakbym chciała posmakować wszystkiego nie mogłabym odejść od stołu. Obsługa miła, drinki pyszne. Tak naprawdę nie trzeba wychodzić poza hotel. Piękna plaża, leżaki darmowe, za ręczniki kaucja zwrotna. Na plazy pizza i drink bar. Brak dzieci, dominują raczej starsi ludzie. Muzyka na żywo na wysokim poziomie. Najlepszy hotel w jakim byłam. Wszystko tak jak w opisie, nie było przykrych niespodzianek. Bardzo gorąco polecam tą ofertę i biuro podróży grecos. Mam nadzieje ze tam wrócę :)

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Żaklin R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MitsisAlilaHotel, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Mitsis Alila Resort & SpaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Żaklin R,

Thank you very much for sharing such a wonderful review following your recent stay.
We are happy to have read such positive feedback and delighted that you had a most enjoyable stay.
We look forward to welcoming you back at our resort in the near future.

Kind Regards,

Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Hotel jest czysty, z pięknym widokiem i miła obsługa.
Szkoda ze jest mało toalet.

Byliśmy z dzieckiem, ktore było stałym bywalcem Kids Clubu. Dziewczyny / opiekunki (Fatma ,Maria, Semina, Fifi ) bardzo miłe i uśmiechnięte. Zaangażowane w swoja prace.
Wieczorami zabawy taneczne dla dzieci.

Polecamy :)

Dziękujemy, karina_no1
Zrecenzowano: 7 maja 2019

Jeśli chcesz wypocząć w miejscu troszkę ekstrawaganckim to polecam Alile. Jest tu wszystko czego sobie można zażyczyć od pizzy na plaży poprzez Spa, basen , Restauracji tematycznych, sklepów po sporty wodne itd.
Komfort pobytu jest Bardzo Wysoki. Polecam

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jarek M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MitsisAlilaHotel, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Mitsis Alila Resort & SpaOdpowiedź udzielona 8 maja 2019

Dear Jarek M,

Thank you for taking the time to share a review of your stay with us at Mitsis Alila Resort & Spa.

I am thrilled to hear that you enjoyed all aspects of your stay and that the service from the team and our theme restaurants were highlights for you.

We look forward to welcoming you back soon.

Kind regards,

Zrecenzowano: 28 stycznia 2019

Co prawda od naszego pobytu w hotelu Mitsis Alila Resort & Spa minęło już 7 m-cy ale wspomnienia wciąż pozostają żywe. W czerwcu 2018 spędziliśmy tam naszą wspaniałą podróż poślubną. Hotel przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Alila to wspaniałe, komfortowe, przepiękne miejsce. Wszystko jest na najwyższym poziomie – przestronne, czyste, bardzo ładnie urządzone i wyposażone pokoje, wyśmienita, będąca na najwyższym poziomie kuchnia w restauracjach a la carte oraz restauracji głównej, przepiękne lobby. Bary (świetne drinki z markowych alkoholi), baseny, plaża, cały teren hotelu na najwyższym poziomie. Wieczorne show to istna magia.

Lecz co najważniejsze Mitsis Alila Resort & Spa tworzy rewelacyjny, niesamowity zespół ludzi. To właśnie dzięki tym osobom jest to tak niesamowite miejsce. Ten zespół wyróżnia profesjonalizm, życzliwość, uśmiech, dla nich gość hotelowy zawsze jest na pierwszym miejscu.

W Mitsis Alila czuliśmy się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Jeszcze raz wielkie „dziękuję”, że między innymi dzięki Wam nasza podróż poślubna była tak wspaniała. Do zobaczenia.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, pionio83
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MitsisAlilaHotel, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Mitsis Alila Resort & SpaOdpowiedź udzielona 27 marca 2019

Dear pionio83,
It is lovely to know that you enjoyed your honeymoon so much and we are very pleased to receive your warm words!
It is great to know that you found everything just as you liked it, including our facilities and the amazing service from our team.
We are happy that we have won your loyalty and we are looking forward to welcome you back soon for another perfect stay!

Warm regards,
Mitsis Alila Resort & Spa