Hotel zasługuje na te 5 gwiazdek z plusem. Pokoje bardzo nowoczesne, duże z widokiem na morze. Klimatyzacja bardzo mocna wręcz trzeba uważać żeby się nie przeziębić. Bardzo czysto, ręczniki wymieniane na bieżąco. Jeżeli chodzi o posiłki to nie do przejedzenia, niestety jakbym chciała posmakować wszystkiego nie mogłabym odejść od stołu. Obsługa miła, drinki pyszne. Tak naprawdę nie trzeba wychodzić poza hotel. Piękna plaża, leżaki darmowe, za ręczniki kaucja zwrotna. Na plazy pizza i drink bar. Brak dzieci, dominują raczej starsi ludzie. Muzyka na żywo na wysokim poziomie. Najlepszy hotel w jakim byłam. Wszystko tak jak w opisie, nie było przykrych niespodzianek. Bardzo gorąco polecam tą ofertę i biuro podróży grecos. Mam nadzieje ze tam wrócę :)

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Żaklin R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MitsisAlilaHotel, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Mitsis Alila Resort & SpaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Żaklin R,

Thank you very much for sharing such a wonderful review following your recent stay.
We are happy to have read such positive feedback and delighted that you had a most enjoyable stay.
We look forward to welcoming you back at our resort in the near future.

Kind Regards,
Mitsis Alila Resort & Spa.

Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Hotel jest czysty, z pięknym widokiem i miła obsługa.
Szkoda ze jest mało toalet.

Byliśmy z dzieckiem, ktore było stałym bywalcem Kids Clubu. Dziewczyny / opiekunki (Fatma ,Maria, Semina, Fifi ) bardzo miłe i uśmiechnięte. Zaangażowane w swoja prace.
Wieczorami zabawy taneczne dla dzieci.

Polecamy :)

Dziękujemy, karina_no1
Zrecenzowano: 7 maja 2019

Jeśli chcesz wypocząć w miejscu troszkę ekstrawaganckim to polecam Alile. Jest tu wszystko czego sobie można zażyczyć od pizzy na plaży poprzez Spa, basen , Restauracji tematycznych, sklepów po sporty wodne itd.
Komfort pobytu jest Bardzo Wysoki. Polecam

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jarek M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MitsisAlilaHotel, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Mitsis Alila Resort & SpaOdpowiedź udzielona 8 maja 2019

Dear Jarek M,

Thank you for taking the time to share a review of your stay with us at Mitsis Alila Resort & Spa.

I am thrilled to hear that you enjoyed all aspects of your stay and that the service from the team and our theme restaurants were highlights for you.

We look forward to welcoming you back soon.

Kind regards,
Mitsis Alila Resort & Spa.

Zrecenzowano: 28 stycznia 2019

Co prawda od naszego pobytu w hotelu Mitsis Alila Resort & Spa minęło już 7 m-cy ale wspomnienia wciąż pozostają żywe. W czerwcu 2018 spędziliśmy tam naszą wspaniałą podróż poślubną. Hotel przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Alila to wspaniałe, komfortowe, przepiękne miejsce. Wszystko jest na najwyższym poziomie – przestronne, czyste, bardzo ładnie urządzone i wyposażone pokoje, wyśmienita, będąca na najwyższym poziomie kuchnia w restauracjach a la carte oraz restauracji głównej, przepiękne lobby. Bary (świetne drinki z markowych alkoholi), baseny, plaża, cały teren hotelu na najwyższym poziomie. Wieczorne show to istna magia.

Lecz co najważniejsze Mitsis Alila Resort & Spa tworzy rewelacyjny, niesamowity zespół ludzi. To właśnie dzięki tym osobom jest to tak niesamowite miejsce. Ten zespół wyróżnia profesjonalizm, życzliwość, uśmiech, dla nich gość hotelowy zawsze jest na pierwszym miejscu.

W Mitsis Alila czuliśmy się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Jeszcze raz wielkie „dziękuję”, że między innymi dzięki Wam nasza podróż poślubna była tak wspaniała. Do zobaczenia.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, pionio83
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MitsisAlilaHotel, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Mitsis Alila Resort & SpaOdpowiedź udzielona 27 marca 2019

Dear pionio83,
It is lovely to know that you enjoyed your honeymoon so much and we are very pleased to receive your warm words!
It is great to know that you found everything just as you liked it, including our facilities and the amazing service from our team.
We are happy that we have won your loyalty and we are looking forward to welcome you back soon for another perfect stay!

Warm regards,
Mitsis Alila Resort & Spa

Zrecenzowano: 28 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Spedzilismy z zona kilka dni w Alili od pierwszej chwili nas zauroczyl ten wspanialy hotel. Lobby jest wspaniale zaprojektowane wszedzie znajduja sie ogromne okna, z ktorych przebijaja sie promienie slonca nie zapomajac oczywiscie z widokiem na morze. Kolory szarosci i bieli powoduja przyjemne uczucie swiezosci. Nasz pokoj polozony byl na trzecim pietrze ze szklanym balkonem, z ktorego jeszcze lepiej bylo nam wpatrywac sie w morze. Pokoj rowniez zauroczyl nas pieknym jasnym wystrojem z dodatkami srebra i przeogromnym lustrem. Dodatkowym motywem przewodnim dekoracji sa ptaki, zarowno w lobby jak i w pokoju jest to symbol wolnosci, dodaje to uczucia relaxu i swobody. Baza gastronomiczna jest ogromna, kazdy znajdzie cos dla siebie, a jedzenie w kazdej z restauracji jest wysmienite. Jestem wielbicielem kuchni meksykanskiej, ktora rowniez odnalazlem w hotelu bylem jej czestym gosciem. Moja uwielbia slodkosci, a w hotelu znajduje sie wspaniala cukiernia, wszystkie torty, ciasta i desery robione sa w hotelowej cukierni do tego kacik z herbata i kawa rewelacja!! Warto wspomniec o glownej restauracja jest wysmienita z ogromnym wyborem nie mielismy zadnych zastrzezen z zona bardzo mila obsluga, kazdy z kelnerow byl radosny i usmiechniety. Jestesmy milosnikami plywania w morzu wiec bylismy zadowoleni, ze plaza byla na wyciagniecie naszej reki zawsze latwo bylo znalesc lezaki. Nie pijemyz zona alkoholu mocnego, dla nas w hotelu znajduje sie wine&champagne bar idealne miejsce dla par, gdzie moglismy w spokoju napic sie lampki wina. Wieczory spedzalismy w barze glownym, gdzie kazdego wieczora wystepowal inny zespol muzyczny, uwielbiamy zywa muzyke! Lokalizacja hotelu jest bardzo dobra autobusem to miasta Rodos jedynie 20 min, dla nas jako turystow lubiacych przechadzac sie jest promenada Kalithea, ktora mozna dojsc so starozytnych term. Caly pobyt oceniamy jako wpanialy, jestesmy bardzo zadowoleni, moze jeszcze kiedys odwiedzimy to miejsce, a jak narazie polecamy kazdemu!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, wlamywacz1960

Dear wlamywacz1960,
Thank you so much for this wonderful review regarding your recent stay at the Mitsis Alila Resort & Spa. Happy guests make all our efforts worthwhile and it is our pleasure to hear that you had an excellent stay with us and highly recommend our hotel to other travelers.
We are glad you enjoyed your overall stay with us and we are looking forward to welcoming you back in the near future!

Warm regards,
Mitsis Alila Resort & Spa