Zapisz
Filmowa zatoka

Ładna zatoka ,czysta woda ,dogodne wejście do wody . Na miejscu możliwość wypożyczenia parasola i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 września 2020
instruktor100
Podkowa Leśna, Polska
Kolejne mega miejsce

Kolejne cudowne miejsce które trzeba zaznaczyć na mapie jeśli zwiedza się wyspe samochodem. Piekny... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 września 2020
paulinakI405ES
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 684)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

wracając z Rodos do Lindos zajechaliśmy do zatoczki Quinna. w końcu podobna jedna z najładniejszych zatok na rodos.

no cóż - nie wypada się kłócić z tym wyobrażeniem :)
naprawdę warto. woda petarda. widok mega. tylko trzeba zabrac buty do wody. jest prysznic aby się wykapać po morzu.
mało miejsca aby się gdzieś rozłożyć. byliśmy koło 14. to samo dotyczy parkingu.

jedna rzecz. tam są 2 zatoki. trzeba iść do tej dalszej.
dodatkowym plusem jest to ze tam
kręcili „działa Nawarony” - fakt słabo pamietam akcje w tej zatoce ;)

Dziękujemy, bercikq
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Każdy powinien zobaczyć podczas pobytu na Rodos, płytka woda i kamieniste dno, widoczki piękne i prosty dojazd z głównej drogi nr 95, punkt obowiązkowy wizyty na Rodos ale szału nie ma...

Everyone Has to visit when being on Rhodes, shallow water and stoned bottom, beautiful views and easy Access grom main road no 95, obligatory point from checklist but nothing specjal...

Dziękujemy, podroznikpodkarpacki
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna zatoka otoczona skalistymi wzniesieniami. Miejsce jest bardzo popularne zarówno przez turystów jak i miejscowych więc jest tłoczno. Na plażę schodzi się wąskimi kamiennymi schodami. Przed zejsciem jest parking, ale zawsze zatłoczony i knajpka, gdzie można kupić napoje i zjeść. Plaża jest kamienista, ale już w wodzie żwir jest drobny. Pas do plażowania jest bardzo wąski więc leżaki są ustawione bardzo blisko. Jeśli ktoś szuka prywatności to nie tutaj 1 leżak kosztuje 5 euro. Można wypożyczyć rower wodny w cenie 15 euro lub kajak. Toalety są bezpłatne i czyste, ulokowane na górze obok tawerny. Polecam snorkling, są fajne ryby i meduzy. Na górze jest też szkółka nurkowa więc można popływać z butlą. Po drugiej stronie jest równie piękna zatoka z plażą Ladikou. Jedynym minusem obu miejsc jest niestety duża ilość osób, co przekłada się na brud, dlatego daje tylko 4 punkty. Nurkując widziałem plastikowe kubki, puszki, zapalniczkę i martwą szkydlicę szkoda, że w tak pięknym miejscu ludzie nie potrafią się zachować i śmiecą. Mimo wszystko polecam, jeśli nie plażować to przynajmniej zobaczyć.

Dziękujemy, Krzysztof B
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super widok Plaża była wolna ale zaznaczam że byliśmy późnym popołudniem Mega ciepła woda Dzieci miały dobra zabawę

Dziękujemy, MGacek P
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Mnóstwo ludzi. Nie dało się nawet swobodnie zejść do morza. W sezonie nie liczcie na zrobienie jakiegokkolwiek sensownego zdjęcia. Może byłaby bardziej warta zobaczenia poza sezonem ale na pewno nie musowo.

Dziękujemy, 7melissa7