“Najlepsze latino piątki!”
Alabama Bar Diner — recenzja

Alabama Bar Diner
Nr 11 wśród 123 Restauracje (Faliraki)
Kuchnie: Tania restauracja
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2017

To był jedyny wieczór, podczas mojego pobytu na Rodos, kiedy naprawdę się wytańczyłam. Piątkowy wieczór z latynoskimi rytmami. Świetna muzyka, dobra zabawa, mili ludzie, wspaniała obsługa i przesympatyczny szef! Serdecznie polecam, nie tylko w piątki. :)

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Paulina W

Zrecenzowano 20 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjazny pub. Fajna, niemalze rodzinna atmosfera,goscie sa witani jak starzy,dobrzy znajomi. Jedzenie smaczne,piwo zimne,obsluga z usmiechem na twarzach. Polecam z czystym sumieniem. Na pewno tam wroce.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Viol E
Zrecenzowano 25 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Fajnie urzdzona restauracja. Duzy wybor napojow w przystepnych cenach. Szybko podane dania i bardzo dobre spaghetti.
Na minus bardzo dlugie oczekiwanie na rozliczenie, jedna kelnerka na cala restauracje i maly wybor dan wegetarianskich, no i ceny dan mogly by byc nizsze.

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, PLGeronimo
Zrecenzowano 28 lipca 2015

Można zjeść w miarę dobrze, szybko i smacznie.Fajnie położona ,duży wybór dań.Obsługa miła .Każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, faliraki2015
Zrecenzowano 27 lipca 2015

przy drodze (co może być też minusem), wybraliśmy się tu z polecenia- duże , smaczne porcje. Serwują dania greckie jak również bardziej uniwersalne- burgery czy spaghetti.

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, Anna M

Alabama Bar Diner — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Alabama Bar Diner? Podziel się wrażeniami!