“Polecam, super obsługa”
Kostas Village Taverna — recenzja

Kostas Village Taverna
Nr 7 wśród 113 Restauracje (Faliraki)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 października 2017 z urządzeń przenośnych

Ładny, klimatyczny wystrój, super obsługa, serdeczna, można poczuć się prawdziwym gościem w tej restauracji, ale obsługa nie jest nachalna, co moim zdaniem jest trudno osiągnąć i wyważyć-wielki plus. Jedzenie bardzo dobre, przynajmniej ryby i owoce morza, które jedliśmy. Polecam!

Dziękujemy, Piotr M

Zrecenzowano 14 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i miła obsługa. Jedzenie szybko podane i wszytsko inne tak jak powinno być. Polecam na próbowanie nowych potraw.

Dziękujemy, Antoni N
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Moj zdecydowany faworyt ze wszystkich, ktore próbowaliśmy, super obsluga ,lamb sovlaki rewelacja,krewetki symi pychotka i super ośmiornica. Polecam, nawet nasza przyjaciolka, ktora nie jada jagnięciny zjadla i byla w szoku

Dziękujemy, Rafal N
Zrecenzowano 27 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Wysmienite jedzenie , wspaniala obsluga ktora potrafi doradzic w menu rowniez zmienic pod klijenta ... mozna sie poczuc jak w domu u mamy ;) polecam :)

Dziękujemy, Dawid B
Zrecenzowano 21 października 2016 z urządzeń przenośnych

Dobre, poprawne jedzenie, obsługa cały czas kręciła sie koło stolika takze ciezko było zjeść w spokoju, ładny wystrój.

Dziękujemy, niematotamto

Kostas Village Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kostas Village Taverna? Podziel się wrażeniami!