Faliraki

“Dobre, tanie jedzenie ”
Star Fast Food — recenzja

Star Fast Food
Nr 26 wśród 133 Restauracje (Faliraki)
Kuchnie: Fast Food
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim, którzy chcą przekasic za nieduża opłata tradycyjny grecki fast food. Świeże składniki, miła atmosfera :)

Dziękujemy, WojtekL1996

Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła i pomocna obsługa kelnerska, smaczne dania (w szczególności polecam gyros i halloumi w picie). Znakomity stosunek jakość/cena. Nie wiem tylko dlaczego prawie do każdego dania dają frytki . Otwarci 24h/dobę i oferują też dostawę.

Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

Bardzo przyzwoicie, smaczny kebab i arbuz na deser ;) Sympatyczny właściciel zreszta reszta obsługi też bez zarzutu :)

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Justaa_1
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Duży ruch, miła obsługa i smaczna pita. 4.5€ pork pita.
Porcja mogłaby być trochę większa. Wrócimy tu na naleśniki

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, bartlomiejw158
Zrecenzowano 13 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Skusiłam się na pita kebab, która okazała się być bardzo smaczna i naprawdę ogromna. Dużo mięsa, świeże warzywa i chrupiące frytki. Bardzo sympatyczna dziewczyna z obsługi. Szkoda, że hałas z ulicy nie dawał nacieszyć się jedzeniem.. Ale na to nie ma wpływu. Jeżeli szukacie zapychacza pomiędzy obiadem, a kolacją, to źle trafiliście ;) Ja popełniłam ten błąd i okazało się, że nie zmieszczę już kolacji :)

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Klaudia_Gie

Star Fast Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Star Fast Food? Podziel się wrażeniami!