Faliraki
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Hotel składa się z 2 części: budynek główny oraz aneks (w zależności od docelowego turysty Blue Sea aneks, lub Blue Star). Część aneks - bo w tej byliśmy zakwaterowani znajduje się za główną, bardzo ruchliwą ulicą. Mniejsze dzieci strach puszczać samemu! Starsze dzieci czy dorośli bez problemów. Pokoje są skierowane na ulicę oraz na drugą stronę - góry oraz basen. Hałas samochodów nie jest mocno uciążliwy, ale spanie tylko i wyłącznie przy zamkniętych drzwiach balkonowych. Można się postarać o pobyt w bungalowach, wydaje się, że będzie ciszej, albo dopłacić do pokoju w budynku głównym (15euro za dzień). Nam hałas nie przeszkadzał, ale były rodziny, które bardzo na to narzekały. W części aneks dystrybutor z napojami gorącymi i zimnymi, docelowo ma powstać restauracja. Pokoje sprzątane codziennie, jednak bardzo pobieżnie, czyli ścielenie łóżka, pozamiatanie i wymiana ręczników. Generalnie nie ma powodów do narzekań. Pokoje odnowione, łóżka wygodne.
Część główna ma pokoje skierowane na ulicę (głośno, jak w opisie powyżej) oraz na morze. Na terenie hotelu restauracja główna i tematyczna - grecka raz na pobyt w cenie, wystarczy zrobić rezerwację, czyli wpisać się na listę wyłożoną w recepcji, do tego trzy bary do wyboru. W restauracji głównej i na plaży wystarczający wybór dań, owoców, drinków, napojów. Wszystko przepyszne! Świeże! Apetyczne. Śniadania od 7-10, lunch 12:30-14:30, kolacja 18-21.
W beach barze (10:30-17:30) szeroki wybór jedzenia przez cały dzień. Ryby, 2-3 mięsa w różnej postaci, dodatki jak frytki, makaron, ryż, surówki, sałatki, owoce. Drinki międzynarodowe, w poolbarze dodatkowo naleśniki.
Warto docenić, że zarówno w restauracjach jak i barach prawie bez kolejek, kelnerzy pracują bardzo sprawnie, większość z bloku wschodniego mówiąca po Polsku, pozostała (Grecka) część obsługi również się stara, co jest bardzo sympatyczne.
Plaża piaszczysta z ciemniejszym piaskiem, który w ciągu dnia bardzo mocno się nagrzewa, nie ma możliwości przejść po nim na boso. Wejście do wody przy brzegu z małymi kamieniami, następnie piasek. Woda ciepła, bardzo spokojna, praktycznie brak fal. Możliwe długie spacery w obu kierunkach, w lewo kolejne hotele, w prawo 2-3 hotele i plaża publiczna, w całości piaszczysta miejscami łagodne wejście do wody.
3 baseny: sportowy, rekreacyjny kilkupoziomowy oraz ze zjeżdżalniami dla maluchów (zimna woda w tym ostatnim).
Leżaków przy basenach raczej nigdy nie brakowało, na plaży dostępne w ciągu dnia pojedyncze sztuki, podwójne z parasolem nie wymagają bardzo wczesnej rezerwacji, spokojnie ok.8 wystarczało.
Animacje wieczorne OK, ale bez szału, poza grupą akrobatyczną z Tanzanii, która robi niesamowity show! Animatorzy sympatyczni, codzienne zajęcia rekreacyjno - sportowe bez natarczywości.

Podsumowując: Plusy (ogromne): wyżywienie i napoje, beach bar, organizacja i obsługa!
Minusy: ruchliwa ulica dla pokojów w aneksie.
Plaża według upodobań, dla jednych OK, dla innych małe rozczarowanie.

Byliśmy w mieście Rodos oraz równie pięknym Lindos oraz na kilku plażach. Z nich zdecydowanie polecamy Prasonisi oraz Traganou (Afandu) czy Fourni. Inne również przepiękne, ale te 3 wybraliśmy jako najróżnorodniejsze i najlepsze.

Osobne pozdrowienia dla sympatycznej recepcjonistki Pauliny z Polski, która jest bardzo życzliwa i pomocna!

To nie była nasza pierwsza wizyta w Grecji, ale pierwsza na Rodos. Wyspa nas absolutnie zachwyciła, hotel spełnił nasze oczekiwania.

Dziękujemy, Bartosz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FanisVernalis, General Manager, Blue Sea Beach ResortOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dear valuable guest!
Thank you for your detailed review! We are thrilled your time with us was so amazing! We endeavor to go above and beyond to ensure our guests have a memorable experience.
We look forward to hosting you again for another fantastic experience!
Best Regards,
General Manager Fanis Vernalis

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Bardzo dobrze Mike, Elvis,Jimmy, Safy, Silvia,Kristina, Cecilia bardzo dobrze wspominam właśnie wcZasy dzięki tym animatorom super sprawa naprawde super warunki , warto spędzać tutaj cZas aktywnie , ogromny wybor w jedzeniu super stołówka

Dziękujemy, Kuba W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FanisVernalis, General Manager, Blue Sea Beach ResortOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dear Kuba!
We are extremely happy to know that you found the work of our animation team so professional.
We are delighted to hear that you enjoyed your stay with us so much and look forward to hosting you again soon!

Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam ten hotel :) jak nie macie to warto dokupic sobie sea view - 10 € za dzień. Naprawde warto! Pokoj byl wystarczajacy,łazienka ciut mała,ale w sumie to nie przeszkadzało. Balkon i widok - cudo :) Dobry wybór drinków przy barze i nie żałują alkoholu ;) Jedzenie bardzo smaczne, zawsze grecka kuchnia plus kilka potraw z innej. Pyszna pizza. Widoki z restauracji piękne,warto iść na sam tył na zewnątrz,nawet nie było tam dużo ludzi. Plaża ładna,kamyczki przy zejściu do morza.Warto sprawdzić glebokosc wody jak sie jest z dziecmi gdyż miejscami bardzo szybko nie ma gruntu,so też obszary że jest płytko - trzeba po prostu uważać.Leżaki - trzeba być przed 10. żeby sobie coś zająć, ale chyba w większości hoteli z plażą tak jest. Baseny naprawde super i nie było dużo ludzi w wodzie! Animacje w ciągu dnia - bardzo dużo zajęć sportowych od rana :) wieczorne animacje - nie korzystaliśmy, często było bingo a czasem nie było wywieszone jaka atrakcja jest wieczorem, nieraz był jakiś występ na scenie a nieraz przy barze na plaży...w każdym razie nie miało to wpływu na nasz pobyt ;) dookoła jest pięknie i warto wsłuchać się w cykady :) Jesli chodzi o lokalizację to hotel usytuowany jest przy ruchliwej dosyć drodze,około 30 min spacerem do centrum Faliraki. Jak pojdziemy w przeciwna strone to dojdziemy do mini centrum i mini parku rozrywki,tak nawiasem mówiąc warto isc wieczorem na koło za 2.5€ - fajne widoki !!! Ogólnie wspominamy pobyt bardzo przyjemnie i polecamy wszystkim niezdecydowanym !!!

1  Dziękujemy, stejsik
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Wszystko na najwyższym poziomie!Gorąco polecam ten hotel.Pomimo pobytu w maju bardzo dużo gości.Pokój z bocznym widokiem na morze,suszarka na balkonie.Duża plaża w niewielkiej odległości ,piaszczysta ,przy brzegu i parę kroków w morze niewielkie kamyki,potem już tylko piasek,ale polecam obuwie do wody.Bar na plaży z przemiłą obsługą i pysznymi drinkami.Jedzenie wspaniałe,różnorodne,świeże,na bieżąco uzupełniane.I najlepsza pizza jaką w życiu jadłam. Obsługa sprawna,nie trzeba było czekać na czysty stolik. I tak mogłabym książkę polecającą napisać:) Polecam,polecam,polecam! Doskonały hotel!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Dorota7106
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Hotel położony blisko plaży. Do stolicy Rodos autobusem 20 min. Jedzenie bardzo dobre nie ma się do czego przyczepić. Sprzątane codziennie. W recepcji Pani Paulina bardzo pomocna,kompetentna i życzliwa.Naprawdę polecam!!!

Dziękujemy, MartaOrze