Super sprawa dla każdego

Byliśmy na wczasach na Rodos i odwiedziliśmy również park wodny . Mnóstwo atrakcji dla każdego... Przeczytaj więcej

Arek K
Świetna zabawa

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019
74reginaldo
Nowy Dwór Mazowiecki, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 881)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Każdemu polecam Water Park. Wielki park z mnóstwem atrakcji, wart swojej ceny. Proponuję zabrać do chodzenia buty na plażę bardzo gorące podłoże. Kamikadze, cebulka, basen z falami ..... a zresztą sami sprawdźcie.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, 74reginaldo
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zabawa na kilka godzin. Sporo dużych zjeżdżalni. Miła obsługa. Zalecam zabranie ze sobą obuwia plażowego bo płytki są niemiłosiernie rozgrzane.

Dziękujemy, mariuszjurcz
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Duży obiekt, ale nie wydaje mi się żeby był największy w Europie czy też w Grecji. Sporo atrakcji, ale raczej dla odważnych. Ratownicy trochę zaspani i powolni - pewnie przez upał. Dla większej rodziny to spory wydatek.

Dziękujemy, sarkomp
Zrecenzowano: 28 maja 2019

Byliśmy w wielu Aquaparkach w Europie i mamy duże wymagania w tym temacie... Park wodny w Faliraki bardzo dobrze je spełnił. Dużo świetnych zjeżdżalni dla dorosłych i starszych dzieci. Super strefa dla małych dzieci. Przez to że dużo zjeżdżalni jest szybkich trochę zabrakło nam zjeżdżalni dla 2 osób dorosły plus dziecko 5/6lat. Byliśmy w niskim sezonie w maju i wszędzie wchodziliśmy bez kolejek co jest dużym plusem. Przy wyjściu naciągają na zdjęcia- polecamy mocno targować ceny.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Jarosław L
Zrecenzowano: 26 grudnia 2018

Super miejsce, polecam dla każdego. Dużo atrakcji i piękne widoki, na koniec polecam popłynąć lazy river, możemy wtedy podziwiać panoramę z góry odpoczywając.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ann W