“Smaczne, greckie jedzenie! ”
Mousikorama — recenzja

Mousikorama
Nr 24 wśród 133 Restauracje (Faliraki)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Było przepysznie! Świeże mięsko, gorąca pita, pyszna lrmoniada. Jedynie mousaka mogłaby być bardziej wyrazista bo zalatywała nudą. Jednakże polecam z czystym sumieniem :)

Dziękujemy, WojtekL1996

Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto odwiedzić to miejsce. Ceny adekwatne do porcji pysznego jedzenia. Rodzinny interes prowadzony z sercem. Pyszna musaka

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, 319magdalenag
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, super domowe wino i rakomelo. Klimatyczny i przytulny wystrój lokalu, miła obsługa, wszystko to sprawia że chce się tam wracać

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Justyna Z
Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Knajpka 1km od centrum Faliraki, można śmiało iść piechotą, śmieszny sposób zamawiania, zaznacza się na karcie co się chce zjeść, zamówiliśmy dania ale jak się okazało wszystko jest w formie przekąsek czyli trzeba oddzielnie zamówić mięso frytki czy surówkę czego nie wiedzielismy i nikt nas o tym nie poinformował... Samo jedzenie smaczne ale nie na 5gwiazdek, ceny około 5euro za pozycję więc też bez rewelacji...

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 967pawele
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce. Ciekawy sposob zamawiania.
Przepyszne jedzenie.
Bardzo dobre ceny jak na Faliraki.
Bardzo polecam.
Fajnie fajnie fajnie
Brawo oni:-)

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, _ukaszl752

Mousikorama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mousikorama? Podziel się wrażeniami!