“Bardzo polecam ”
Mousikorama — recenzja

Mousikorama
Nr 9 wśród 113 Restauracje (Faliraki)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 października 2017 z urządzeń przenośnych

Witam,
Razem z mężem mieliśmy okazje odwiedzic to miejsce w pazdzierniku czyli juz wlasciwie na koniec sezonu. Bylismy tak ok 21 i musielismy czekac na stoilk ok 10 minut. Cala taverna byla wypelniona po brzegi, cudowna atmosfera Z muzyczka oraz pieknymi zapachami. Bylismy zaskoczeni jak smakowite jedzenie tam zjedlismy. Musaka, stifado, grilled pork a takze ichniejsza feta zrobila ogromnie wrazenie. Wszystko gorace, dobrze doprawione i mimo natezenia ruchu podane w dobrych odstepach czasowych. W porownaniu do innych lokali ceny bardzo konkurencyje. Polecam!

Dziękujemy, Ewelina P

Zrecenzowano 16 września 2017 z urządzeń przenośnych

Grecka, bardzo smaczna tawerna. Polozona tuż przy głównej drodze Ale nie jest to uciążliwe.
W środku duży ruch. O 20, w środku tygodnia jest problem ze znalezieniem stolika.goszczą tam Grecy i turyści.
Jedzenie pyszne, w bardzo przystępnych cenach. Dobre wino. Wrócimy tam jeszcze na pewno.
Przykładowe ceny:musaka 8 euro, ouzo12-5 euro(jest to butelka 200 ml ouzo podana z lodem) spokojnie 3-4 drinki. Wino 500 ml- 5 euro.
Polecamy

Dziękujemy, Saba F
Zrecenzowano 26 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja znajduje się obok głównej ulicy.
Bardzo smaczne dania, typowo greckie. Ciekawy pomysł z zamawianiem dań, wypełnia się kartę. Zamówiliśmy Tzatziki, Kulki serowe i Musake + 0.5l wina i wodę.
Cena na os. 10€

Dziękujemy, Bartłomiej W
Zrecenzowano 12 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Tawerna zlokalizowana dosyć spory kawałek od centrum jednak warto wybrać się na spacer.
Przepyszna mussaka i domowa lemoniada.
Miejsce odwiedzane głównie przez samych Greków. Ponoć przyjeżdżają nawet z samego miasta Rodos.
Byłam tam ok godziny 20 i stolik dostałyśmy natychmiast jednak już po 30min stworzyła się ogromna kolejka pod wejściem oczekujących na wolny stolik Greków... To mówi samo za siebie ;)

Dziękujemy, Magdalena G
Zrecenzowano 6 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne jedzenie w niskich cenach. Mussaka bije inne na głowę! Czapki z głów. Co prawda lokalizacja przy głównej ulicy może nie być zachęcająca ale naprawdę warto wejść i zjeść.

Dziękujemy, Klaudia G

Mousikorama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mousikorama? Podziel się wrażeniami!