“Manolis food ”
Manolis Taverna — recenzja

Manolis Taverna
Nr 13 wśród 132 Restauracje (Faliraki)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Drugi rok jak jestem na Greckich wakacjach , i Najlepsze jedzedzie jakie jadlem w Grecji czuc klimat Wino pierwszej klasy jak produkty , goraco polecam , restalracja zawsze pelna nie zaleznie od dnia tygodnia .

Dziękujemy, PIOTR M

Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo drogo bardzo małe porcje jeden kalmar na porcje chleb nie wiadomo jak to dokładnie nazwać zakalec Nie polecam

Dziękujemy, kaskachmiel
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, wino i super obsługa. Byliśmy z przyjaciółmi dwa razy na kolacji. Jedzenie najwyższej jakości. Gorąco polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Zbigniew Ł
Zrecenzowano 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna grecka restauracja :-) polecamy wszystkim!! Prawdziwa grecka kuchnia. Miła obsługa, czysto :)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Sara S
Zrecenzowano 24 października 2017

Świetne miejsce, kiedy nie przechodziłam zawsze było mnóstwo ludzi. Przepyszna musaka i nadziewane warzywa! Do tego domowe wino, miła atmosfera i wystrój. I wisienką na torcie jest obsługa :) byłam świadkiem jak pan kelner odprowadzał starszą parę do taksówki i otwierał im drzwi samochodu <3

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, agaga51

Manolis Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Manolis Taverna? Podziel się wrażeniami!