Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel robi niesamowite wrażenie, dwa baseny (jeden podłużny drugi kwadratowy o wiele większy w którym jest bar) W takim hotelu jeszcze nie byłem! Cudowny wystrój, dobre jedzenie, bardzo miła obsługa. 10/10

Dziękujemy, _ukaszz707
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Bardzo dobry hotel który jest jeszcze w trakcie rozwoju ale spokojnie można cieszyć się pobytem tutaj. Wygląd wspaniały, elegancki, piękna łazienka, cudowne baseny w tym bar w basenie wodny. Ślicznie. Jedzenie urozmaicone i smaczne, może trochę mogłoby być więcej np ciast. Obsługa bardzo pomocna ale też zapracowana. Świetny barman Wasylis uprzejmy zawsze i dla każdego mimo ogromu pracy jaki ma. Eva kelnerka bardzo uprzejma. Wspaniała recepcja- kobieta o bordo włosach pomocna oraz świetny George recepcjonista-zawsze radosny, rozwiązuje problemy, zagaduje bardzo milo. Hotel czysty sprzątanie codziennie. Brakowało kocy w pokoju- bez klimatyzacji bardzo gorąco A z nią za zimno- mieliśmy trudności z jej ustawieniem i znajomi też. Przydałaby sie instrukcja jak ustawić temperature. Personel zawsze starał się spełnić nasze oczekiwania nie robił problemu z niczym. Wspaniale wakacje.

Dziękujemy, Kawq
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Hotel nowoczesny, ładnie urządzony, pokoje duże z widokiem na basen. Dwa baseny, jeden mniejszy, bardziej kameralny, drugi duży z bezpośrednim dostępem do baru (można pić drinka siedząc w wodzie). Restauracja klimatyzowana, można było też usiąść na zewnątrz. Brak zastrzeżeń co do jedzenia, może nie do końca spełniało wymogi 4gwiazdkowego hotelu, ale ogółem smaczne. Śniadania codziennie takie same, mało urozmaicone. Smaczne drinki w barach, szczególnie robione przez Weronikę :) z obsługi polecamy takze Elenę z recepcji, ktora opowiedziala co nieco o wyspie, zaproponowala nam wycieczke na wyspe Symi(od lokalnego biura), ktora byla w korzystniejszej cenie niz ta oferowana przez nasze biuro podrozy, a takze Justynę z restauracji. Po przyjezdzie gosci z Niemiec ewidentnie byli obslugiwani w pierwszej kolejnosci. Jedyne minusy to brak wi-fi (rozwiazywanie problemu przez ponad tydzien), brak animacji nie byl duzym problemem, ale muzyka z barow przy basenach moglaby byc puszczana glosniej- nie jest to przeciez sanatorium dla emerytow. Ogolem hotel godny polecenia :)

Dziękujemy, KRozq
Zrecenzowano: 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny hotel z kameralną i przyjazną atmosferą. Nie trzeba czekać na leżaki przy basenie czy stoliki na stołówce. Cały personel jest bardzo miły i pomocny. W recepcji można śmiało zapytać o drogę lub rozkład autobusów. Najbliższa plaża może nie jest najpiękniejsza, ale nie ma na co narzekać. Dodatkowo jeśli zrobi się troszkę dłuższy spacer można dojść nad piękna Zatokę Antonego Quinna. Trzeba też dodać, że autobusy jezdza na kilka innych plaż (z przystanku jest bardzo blisko do hotelu) choćby Tsambikę, którą polecam odwiedzić każdemu, kto wybierze się na Rodos. Poza tym warto wspomnieć, że jedzenie jest naprawdę pyszne i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Ogromnym plusem hotelu jest basen plus drugi który jeszcze był w przygotowaniu, kiedy odwiedziliśmy hotel. Warto też dodać, że jest duży wybór świetnie przygotowanych drinków. Jedyne, do czego ktoś mógłby się przyczepić, jeśli chodzi o hotel, choć moim zdaniem jest to plus, to brak animacji. Był jedynie jeden wieczór grecki, z regionalna muzyka i tańcem. Świetny, ale jak dla mnie tyle wystarczy, bo jak wspomniałam wcześniej spokojna, kameralna atmosfera robi naprawdę wiele dla oceny hotelu. Polecam!

Dziękujemy, kaziol
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Zdecydowanie polecam pobyt w hotelu :)
Byliśmy gośćmi w hotelu w termini 1-8 lipca br.
- Hotel w rzeczywistości prezentuje się dokładnie tak jak na zdjęciach i myślę nie tylko o samych pokojach, ale i basenie, restauracji, barze czy
recepcji. Położony w spokojnej okolicy, blisko lotnika - transfer około 20 minut, 10 minut spokojnym spacerem do plaży i 20 minut do hałaśliwego centrum Faliraki i np. 30 minut od pięknej zatoki Anthonego Quinna,
- Pokój nowy i nowocześnie urządzony, czysty, stylowy, z dobrze działającą klimatyzacją. Do dyspozycji zestaw do kawy/herbaty, sejf, szlafroki, kosmetyki. Pokoje sprzątane codziennie. Jedyne co przydałoby się to większa ilość wieszaków w pokoju a na balkonie/tarasie - jakaś mała suszarka na kostium/kąpielówki.
- Bardzo miła i uśmiechnięta obsługa, zawsze pomocna - drobny problemy z sejfem w pokoju zostały załatwione w ciągu 15 minut. Tu muszę dodać - w hotelu rządzą kobiety i wychodzi im to świetnie - pani Elena w recepcji, Pani Justyna w restauracji i pani Weronika w barze przy basenie - serdecznie pozdrawiamy panie :) oraz oczywiście wszystkich pracujących panów.
- Basen czysty, z pomysłowym zejściem do wody od strony baru basenowego, zachęcający do korzystania. Można było w nim i popływać i poleżeć na materacu .Mieszkaliśmy w pokoju 2011, na parterze i takie położenie zdecydowanie polecam. Po otwarciu drzwi mieliśmy dwa kroki do leżaków i jeden do basenu.
- Jedzenie i drinki - tu malkontentom mówimy do widzenia :) Mieliśmy okazję być w hotelach, gdzie jedzenie była na lepszym poziomie ale temu, które oferuje hotel nic nie można zarzucić. Śniadanie wystarczające, obiady bardzo dobre, kolacje świetne; wybór potrwa absolutnie w mojej ocenie wystarczający.
- Jedną z zalet hotelu jest to, że jest on wyłącznie dla dorosłych gości. W tego typu hotelu byliśmy pierwszy raz ale ta formuła bardzo przypadła nam go gustu. Kochamy dzieci :) ale te kilka dni spokoju od maluchów - bezcenne.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto wybierać pokoje na parterze z bezpośrednim dostępem do basenu
Dziękujemy, radekk89