Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam przyjazd na Rodos. Znaleźliśmy się w hotelu evita bay w faliraki i na prawde czuje ze odpoczęłam. Hotel jest nowy i czysty. Nie jest głośno i jest blisko do plaży wiec tylko odpoczywać. Personel jest miły i przy jakichkolwiek problemach był gotowy pomoc. Na pewno tu kiedyś wrócę.

Dziękujemy, 591el_bietap
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel jest nowy i położony w bardzo dobrej lokalizacjii. Pokoje są bardzo zadbane i czyste. Obsługa jak i animatorzy są bardzo mili i kontaktowi. Bardzo serdecznie każdemu polecam ten hotel. Pozdrawiam.

Dziękujemy, Karolina G
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Wakacje bardzo udane! Wszystko dzięki miłej obsłudze i animatorom. Hotel jest bardzo czysty, blisko plaży oraz blisko centrum. Miejsce idealne by zwiedzić wyspę. Jedzenie też bardzo dobre! Wakacje zapadną na długo w pamięci. Polecam każdemu.

Dziękujemy, tomsonis
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel blisko plaży oraz blisko centrum. Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Bardzo miła obsługa i animatorzy. Pokoje przestronne i czyste. Okolica również piękna. Na pewno tu kiedyś wrócę. Polecam :)

Dziękujemy, 100karolinak
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny, nowy hotel, wszędzie blisko zarówno do pięknej plaży jak i centrum. Odwiedziłem go razem z dziewczyną, polecamy wszystkim parą. Bardzo dobre jedzenie, duże, przestronne pokoje, super animatorzy z Polski, personel w recepcji jaki i w restauracji bardzo miły i pomocny.

Dziękujemy, border_97